Select Page

پاسخ پرسشهای پرتکرار شما

 

قبل از ثبت سفارش یا تماس با ما، لطفا توضیحات زیر را با دقت بخوانید:

ما علاقه مندیم هر روز و هر بار صدای زیبا و پر انرژی شما را بشنویم و به سوالات شما پاسخ دهیم، با این حال طی سالیان گذشته، اکثر سوالات پر تکرار شما را جمع آوری کرده ایم و در زیر به آنها پاسخ داده ایم. لطفا قبل از ثبت سفارش، این پرسشها و پاسخ ها را مرور کنید و از خدمات ما مطلع شوید. توجه کنید که این بخش پرسش و پاسخ ها، به روز هستند و خدمات ما مطابق با همین توضیحات ارائه می شود. در صورتی که پاسخ سوال تان در زیر داده نشده است در واتساپ با ما تماس بگیرید و سوالتان را بپرسید: 09305982118

آیا قیمتی که در کنار هر کارت می بینم، قیمت یک عدد کارت پستال به همراه پاکت است؟

بله. قیمتی که مشاهده می کنید، قیمت یک عدد کارت پستال به همراه یک عدد پاکت سفید رنگ است.

کارت پستال لوکس و کلاسیک چه تفاوتی با هم دارند؟

1. اندازه کارت پستال لوکس 15 در 21 سانتی متر است اما اندازه کارت پستال کلاسیک 13 در 18 سانتی متر است.

2. جنس کارت پستال لوکس مقوای متالایز (شاین دار) است اما جنس کارت پستال لوکس مقوای گلاسه است.

3. در کارت پستالهای لوکس چاپ طلاکوب هم کار شده است. اما در کارت پستالهای کلاسیک چاپ طلاکوب استفاده نشده است.

4. کارت پستالهای لوکس حس بسیار خاصی به مخاطب میدهد و کیفیتشان از نظر ما که تولیدکننده این کارتها هستیم بسیار بالاتر از کارت پستالهای کلاسیک است و اگر اختلاف قیمت بین کارتهای لوکس و کلاسیک برای شما قابل قبول است، پیشنهاد ما به شما قطعا کارت پستالهای لوکس خواهد بود.

آیا داخل کارت پستال، متن آماده ای چاپ شده است؟

خیر، داخل کارت پستال ها هیچ متنی چاپ نشده است و سفید است. شما می توانید یک متن به صورت دست نویس داخل کارت پستال یادداشت کنید. اگر علاقه مند باشید می توانید متن موردنظرتان را برای ما در واتساپ به شماره 09305982118 بفرستید تا ما آن را داخل کارت یا کارت های شما چاپ کنیم. متن ارسالی شما حتما بایستی ویرایش شده و بدون غلط املایی باشد تا سفارش شما به درستی و به سرعت انجام شود. البته ما قبل از چاپ متن، طراحی آن را برای شما میفرستیم تا بررسی کنید و اگر ایراد نگارشی یا املایی داشته باشد، اصلاح کنیم. بهتر است متن مورد نظرتان را در قالب فایل تایپ شده برای ما ارسال کنید. همینطور اگر میخواهید لوگو پشت کارت چاپ شود، فایل لوگو را هم به صورت مجزا از متن به صورت فایل jpg یا png با پس زمینه سفید یا بدون رنگ، برای ما در واتساپ بفرستید.

اندازه کارت پستال و پاکت آن چقدر است؟

کارت پستال دولا کلاسیک را وقتی از وسط تا کنید، ابعاد کارت تا شده حدود 12 در 17 سانتی متر است. ابعاد پاکت هم قدری بزرگتر و حدود 13 در 18 سانتی متر است تا کارت به راحتی داخل پاکت جا شود.

کارت پستال تک برگ، فقط یک برگ تکی در ابعاد حدود 12 در 17 سانتی متر است و پاکت آن 13 در 18 سانتی متر است. این نوع کارت پستال از وسط تا نمی شود.

کارت پستالهای لوکس هم به صورت تا شده حدود 15 در 20 سانتی متر است و پاکت آن 15 در 21 سانتی متر است.

نکته مهم اینکه جهت باز شدن کارت پستال دو لا، مانند کتاب های فارسی از سمت راست است.

آیا امکان چاپ متن و لوگو داخل کارت و همینطور روی پاکت وجود دارد؟

بله. یکی از خدمات اصلی ما به شرکت ها و کسب و کارها این است که کارت پستال های کاملا سفارشی با متن و لوگو اختصاصی برایشان چاپ می کنیم و معمولا در کمتر از یک روز کاری به آنها تحویل می دهیم.

اگر علاقه مند باشید می توانید متن موردنظر و لوگو شرکتتان را برای ما در واتساپ به شماره 09305982118 بفرستید تا ما آن را داخل کارت یا کارت های شما چاپ کنیم. توجه کنید که اگر نخواهید لوگو شخصی کسب و کار شما، پشت کارت چاپ شود، به صورت پیشفرض لوگو کارت پستال در پشت کارت قرار میگیرید.

شما می توانید داخل کارت پستال متنی دلخواه، پشت کارت پستال لوگو و رو و پشت پاکت هم متن و لوگو یا هر اطلاعات دیگری چاپ کنید. ما نمونه های زیادی از کارت هایی که برای کسب و کارهای مختلف آماده کرده ایم، در پیج اینستاگرام کارت پستال قرار داده ایم که پیشنهاد می کنیم حتما مشاهده کنید. همینطور با مراجعه به لینک زیر میتوانید بخشی از نمونه کارتها را ببینید:

https://kartepostal.ir/gallery/ 

چه مدت طول می کشد تا سفارش ها آماده و ارسال شوند؟

کلیه سفارش ها یک روزه آماده و به کلیه نقاط کشور ارسال می شوند، اگر شما ساکن تهران هستید و ارسال از طریق پیک موتوری را انتخاب کنید، سفارش شما همان روز تحویل پیک می شود و به دستتان می رسد. اما اگر خارج از تهران هستید یا ارسال پستی را انتخاب کنید، سفارش شما تحویل پست می شود و پست هم معمولا 2 تا 4 روزه بسته را به شما تحویل می دهد.

هزینه ارسال چقدر است؟

هزینه ارسال پستی برای بسته های کوچک 35000 تومان است و ارسالهای پستی از طریق پست پیشتاز ارسال می شوند. اما اگر در تهران سکونت داشته باشید، هنگام ثبت سفارش می توانید گزینه ارسال با پیک موتوری را انتخاب کنید. در این صورت سفارش با الوپیک، اسنپ باکس یا موتوپیک تپسی ارسال می شود و هزینه ارسال به عهده شماست. ما از محدوده دروازه شمیران ارسال می کنیم و می توانید همین حالا از طریق اپلیکیشن خود، کرایه را تخمین بزنید. همینطور اگر در شهری غیر از تهران هستید و می خواهید سفارش شما با تیپاکس یا شرکت های باربری ارسال شود، این امکان هم برای شما میسر است. در این صورت حتما هنگام ثبت سفارش به ما اطلاع دهید.

آیا امکان مراجعه و خرید حضوری یا تحویل حضوری سفارش درب فروشگاه وجود دارد؟

ما یک فروشگاه اینترنتی هستیم و اگر چه فروشگاه هم داریم، اما متاسفانه امکان مراجعه و خرید حضوری در حال حاضر وجود ندارد. اما شما می توانید بعد از آماده شدن سفارش خود، به فروشگاه مراجعه کنید و آن را تحویل بگیرید.

آدرس فروشگاه: تهران، میدان شهدا، خیابان کفائی امانی، پلاک 247

فراموش نکنید که قبل از مراجعه برای تحویل گرفتن کارتها حتما با ما تماس بگیرید و هماهنگ کنید: 02177619867

من طرح کارت پستال را پسندیدم، اما نوشته روی آن را دوست ندارم، آیا امکان تغییر نوشته روی عکس وجود دارد؟

بله. این امکان وجود دارد که متن روی کارت پستال تغییر کند و طرح هم تغییرات جزئی داشته باشد. با این حال برای اینکه بتوانیم پاسخ قطعی بدهیم لطفا کد کارت و تغییرات مورد نظر خود را در واتساپ به شماره 09305982118 بفرستید تا بررسی کنیم و پاسخ قطعی بدهیم.

چگونه می توانم متن و لوگو برای چاپ را ارسال کنم؟

لطفا متن، لوگو یا طراحی اختصاصی خود را در واتساپ به شماره 09305982118 بفرستید.

هزینه انواع چاپ متن و لوگو روی کارت و پاکت چقدر است؟

اگر شما شرکت هستید و حداقل 10 عدد کارت پستال میخواهید:

1. هزینه چاپ لوگو پشت کارت به ازای هر یک عدد کارت 1000 تومان است، لوگو میتواند رنگی باشد، اما پس زمینه آن باید کاملا سفید باشد.در واقع پشت کارت یک زمینه کاملا سفید خواهد بود که لوگو داخل این کادر سفید چاپ میشود. در صورتیکه شما نخواهید لوگو شرکت پشت کارت چاپ شود، لوگو کارت پستال به صورت پیشفرش در پشت کارت قرار میگیرد.

2. هزینه چاپ متن تک رنگ مشکی، داخل هر کارت پستال 1000 تومان است که به مبلغ هر کارت پستال اضافه می شود. در صورتیکه بخواهید طرح رنگی داخل کارت چاپ شود، هزینه چاپ بیشتر است که بعد از مشاهده طرح قیمت دقیق خدمت شما اعلام میشود.

3. هزینه چاپ متن و لوگو روی هر پاکت 1000 تومان است که به مبلغ هر کارت پستال اضافه می شود.

4. اگر شما فقط یک یا دو کارت با متن سفارشی می خواهید هزینه طراحی و چاپ هر کارت پستال لوکس 25000 تومان و هزینه طراحی و چاپ هر کارت پستال کلاسیک 15000 تومان میشود. در صورتیکه شما در سایت ثبت سفارش کرده باشید، با توجه به اینکه گزینه های چاپ متن و لوگو در سایت برای سفارش تعداد بیشتر از چند عدد است، اختلاف قیمت به صورت مجزا از شما دریافت میشود.
5. اگر شما بخواهید یک متن ثابت به همراه اسامی مخاطبان شما در کارت پستال چاپ شود، هزینه چاپ 3000 تومان خواهد بود.

حداقل و حداکثر تعداد سفارش چقدر است؟

هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما به هر تعداد که بخواهید میتوانید سفارش دهید.

آیا این امکان وجود دارد که طرح دلخواه خود را برای شما ارسال کنم تا آن را مانند کارت پستال برای من چاپ کنید؟

بله. شما میتوانید طرح اختصاصی و سفارشی خود را برای چاپ روی کارت پستال با فرمت psd یا tiff در ابعاد 12 در 17 سانتی متر و رزولوشن 300dpi برای ما بفرستید.

آیا امکان دارد در چاپ کارتها یا متن داخل آنها ایراد یا اشکالی به وجود بیاید؟

خیر. ما متن داخل کارت را دقیقا مطابق با خواست شما طراحی و چاپ می کنیم. همینطور همه موارد چاپی را قبل از اینکه چاپ کنیم به تایید شما می رسانیم. در واقع ما طرح رو، پشت و داخل کارت و همینطور طرح روی پاکت را قبل از چاپ برای شما در واتساپ میفرستیم تا شما بررسی کرده و تایید کنید که طرح های ارسال شده مورد تایید شماست. بعد از اینکه شما تاییده چاپ را اعلام کنید، سفارش شما به واحد چاپ ارسال میشود. بنابراین امکان هیچگونه ایرادی در طراحی و چاپ کارتها وجود ندارد و ما تضمین میدهیم که سفارش شما را با کیفیت مناسب آماده و ارسال کنیم.