YOUR CART

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

انتخاب برگه

چاپ اختصاصی کارت شب یلدا ویژه شرکتها و اشخاص حتی در تعداد اندک

نمیدانم شما تا چه اندازه با کارت تبریک فیزیکی برای مناسبت‌ها انس دارید اما به یاد دارم که یکی از اولین کارت تبریک هایی که برای تبریک تولد هدیه دادم یک کارت تبریک شب یلدا دست ساز بود که برای روز تولد یکی از عزیزانم به همراه هدیه روز تولد به او هدیه دادم و همین باعث شد که آن کارت تبریک یلدا مبارک به یک کارت پستال ویژه تبریک شب یلدا برای من و او تبدیل شود.

شاید در عصر مدرن امروزی کمی مسخره باشد کارت تبریک شب یلدا با مقوا درست کنیم و البته نیازی هم به این کار باوجود تکنولوژی بالای چاپ فوری و باکیفیت نخواهیم‌داشت. اما درنوع خود درآن زمان جالب‌بود. امروزه همه نوع کارت تبریک یلدا داریم از کارت تبریک موزیکال جالب شب یلدا گرفته تا کارت پستال یلدا کودکانه که براحتی و در کمترین زمان با بالاترین کیفیت چاپ میشوند.

اگر اهل تبریک فضای مجازی باشید میتوانید از کارت پستال دیجیتال شب یلدا و گیف تبریک شب یلدا بسیار جذاب استفاده نمایید اما شک ندارم شما هم کارت پستال فیزیکی را بر کارت پستال مجازی برای تبریک یلدا به عزیزانتان ترجیح می‌دهید.

چگونه در کمترین زمان کارت تبریک شب یلدا دلخواه‌ خود را چاپ و تحویل بگیریم؟

چاپ کارت یلدا مبارک در زمان کوتاه و فوری از طریق سایت و بصورت اینترنتی برای تمام هموطنان از سراسر کشور امکانپذیر است. همه نوع کارت پستال نیز امکان چاپ دارد. از تبریک عاشقانه یلدا گرفته تا کارت تبریک یلدا برای کودکان و انواع دیگر را می توانید از بین نمونه های موجود انتخاب و یا به دلخواه سفارش اختصاصی دهید. براحتی حتی از طریق گوشی موبایل می توانید سفارش خود را ثبت کنید و ان را در آدرس دلخواهتان دریافت نمایید. می توانید قبل از ثبت سفارش نیز تماس بگیرید. اگر قصد خرید تعداد بالایی داشته باشید به کمک راهنمایی و مشاوره ما می توانید بهترین کارت پستال ها برای شب یلدا را سفارش دهید.

مشاهده برخی از نمونه کارت پستال های شب یلدا در لینک زیر:

جذابترین نمونه کارهای سال های قبل برای طولانی ترین شب سال (کلیک کنید)

چاپ اختصاصی کارت پستال شب یلدا

چگونه کارت پستال شب چله را سفارشی کنیم؟

برای چاپ فوری و سفارشی کارت پستال برای شب چله می توانید ابتدا در خصوص کارت تبریک یلدا دلخواه تان و طرح آن برنامه ریزی کنید. برای این منظور ابتدا متن و نوشته کارت شب یلدا خود را انتخاب کنید. اگر در انتخاب متن و نوشته جذاب و دلخواهتان نیاز به راهنمایی باشد می توانید از متن های جذاب در این مورد که در سایت وجود دارد کمک بگیرید و یا ایده دریافت کنید.

بعد از انتخاب متن نوشته روی کارت تبریک شب چله نوبت به انتخاب و طراحی گرافیکی کارت تبریک شب چله می‌رسد.

اگر خودتان گرافیست باشید که می توانید آن را طراحی کنید ما نیز برایتان چاپ فوری می کنیم. در غیر اینصورت می توانید طراحی گرافیکی کارت پستال تان را به ما بسپارید ما در این زمینه بسیار باتجربه و حرفه ای هستیم و این کار را به بهترین شکل برایتان انجام می دهیم. در مرحله طراحی گرافیکی برخی از دوستان که مایل هستند از تصویر و عکس شخصی برای نمونه یک عکس یادگاری شب یلدا سال های قبل بر روی کارت پوستال شب چله خود به عنوان زمینه طرح استفاده کنند می توانند آن را برایمان ارسال کنند.

در نهایت نیز کارت پستال شما بعد از ارسال متن سفارشی و عکس سفارشی و خاطره انگیز بصورت یک کارت تبریک شب یلدایی کاملا اختصاصی طراحی میگردد و قبل از چاپ در صورت درخواست شما برای بازبینی به شما ارائه می‌شود! بعد از آن نیز برای چاپ فوری با کیفیت بالا زیر چاپ می‌رود و برایتان ارسال می‌شود.

[gap]

[row style=”collapse” width=”full-width” h_align=”center”]

[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”5406″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”5402″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”3884″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”3872″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]

[/row]
[gap]

چند ایده جالب و جذاب برای طراحی سفارشی کارت یلدا

 1. کارت یلدا را با عکس نوشته دلخواه تان چاپ کنید! یا عکس نوشته دلخواهتان را کارت پستال یلدا کنید!
 2. از یک عکس شخصی خاطره انگیز از شب یلدای سال های قبل برای کارت تبریک یلدا استفاده کنید!
 3. اگر قصد برگزاری مهمانی کوچک یا بزرگ در شب یلدا دارید! از کارت دعوت برای شب یلدا با طرح مهمانی استفاده کنید!

بازاریابی به سبک کارت تبریک برای یلدا

بسیاری از شرکتها در این روز برای مشتریان، همکاران و کارمندان خود یک هدیه کوچک ارسال میکنند و معمولا در کنار هدیه خود از یک کارت تبریک تبریک شب یلدا به متن و لوگو اختصاصی نیز قرار میدهند و از این کارتها به عنوان ابزار بازاریابی استفاده میکنند. به علاوه برخی فروشگاهها داخل کارت پستالها یک کد تخفیف اختصاصی چا÷ میکنند و از مشتریان خود دعوت میکنند تا تاریخ مشخص از این کد استفاده کنند و خریدی از آنها انجام دهند. شما میتوانید کارت پستال های ارسالی را پیگیری کنید. برای این کار می توانید برای هر کارت پستال یک شماره منحصربه فرد و یا کد قرار دهید. این کار برای هدفمند کردن ارسال کارت دعوت یلدا بسیار مفید است. با این روش می توانید مخاطبان را به خوبی آنالیز کنید. برای ارزیابی آنان در تماس های تلفنی درست بعد از تحویل کارت ها می تواند از آنها کد کارت تبریک ارسالی را درخواست کنید.

کارت پستال یلدا خود را با اطلاعات مفید طراحی کنید

به عنوان مثال: اگر شما یک سرویس تعمیر کامپیوتر هستید یک لیست از 10 نکته تاپ مربوط به تعمیر و نگهداری رایانه را می توانید درج کنید.

چشم انداز خود را در کارت تبریک یلدا دقیق مشخص کنید

برای مثال: اگر می خواهید از کارت تبریک یلدا برای یک سمینار برنامه ریزی استفاده کنید خیلی شفاف درج کنید که فوراً با شما تماس بگیرد. یک قانون خوب برای بازاریابی با کارت پستال قراردادن شماره تماس و ترغیب به تماس برای اقدام است.

در کارت تبریک شب یلدا پاداش یا یک هدیه قراردهید

هیچ کس از اینکه برنده یک تبلیغ شود یا یک خدمت و محصول را با قیمت ویژه بدست آورد بدش نمی‌آید. یک متن پر از اطلاعات جذاب ارائه دهید. نه در مورد خودتان و یا شرکت تان بلکه درباره مخاطبان! لازم نیست حتما هدیه شما ارزش مادی بالایی داشته باشد! پاداش و هدیه شما می تواند یک کارت پستال ساده خاص باشد.

انواع روش های ارتباطی با خودتان را در کارت دعوت شب یلدا ذکر کنید

بر روی کارت تبریک برای شب یلدا آدرس پستی خود را چاپ کنید! … شماره تلفن و پیش شماره … شماره فکس… آدرس ایمیل … آدرس وب سایت … اکانت تان در تمام شبکه های اجتماعی محبوب.

 • برای کسب و کار بهتر است طراحی کارت دعوت برای شب یلدا شبیه به تجارت شما باشد
 • کارت پوستال شب یلدا خود را امضا کنید.

[gap]

[row style=”collapse” width=”full-width” h_align=”center”]

[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”3860″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”3848″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”3817″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”1800″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]

[/row]
[gap]

شب چله چیست؟

 1. شب یلدا اولین شب فصل زمستان می باشد.
 2. شب یلدا پایانی برای فصل پائیز است.
 3. اولین شب زمستان را طولانی ترین و تاریکترین شب در طول سال میدانند
 4. یلدا از کلمه سریانی به معنای تولد برگرفته شده است.
 5. ایرانیان قدیم از چند هزار سال پیش شب یلدا تا سپیده دم صبح بیدار می‌مانند
 6. فال حافظ گرفتن از آداب و رسوم بی نظیر شب یلدا است.
 7. شاهنامه خوانی و قصه گویی پدربزرگ و مادربزرگ از آیین‌های یلدا است.

میوه‌ های شب یلدا

 1. هندوانه: هندوانه یادآور حرارت و گرمای تابستان و خورشید است.
 2. انار: رنگ سرخ آن نماد عشق است! این میوه در سفره شب یلدا نماد شادی و تولد است.
 3. آجیل و تخمه: تخمه و آجیل خوردن به سنت نوروز ایرانی در شب یلدا رسم است! آجیل شب یلدا شامل پسته، بادام، فندق و گردو است! آجیل کیلویی چند!!!

سخن پایانی و جمع بندی برای سفارش ارسال کارت پستال شب چله

در این مطلب سعی کردیم که کارت تبریک  یلدا را بهتر به شما معرفی کنیم. برخی از قابلیت هایی که کارت پستال شب چله برا بهتر کردن لحظات تان و یا رونق و معرفی کسب و کارتان دارد را ذکر کنیم. و چند ایده ساده و در عین حال قدرتمند برای استفاده از کارت تبریک یلدا به شما بدهیم. در انتها برای هرگونه سوال و یا راهنمایی و یا درخواست و سفارش می توانید با شماره تماس ما که در سایت ذکر شده است تماس حاصل فرمائید.

در انتها برخی از خدمات در زمینه کارت پوستال شب یلدا را برایتان ذکر می کنیم:

 • چاپ فوری و یکروزه کارت تبریک شب یلدا در تمام زمینه های شخصی و تجاری
 • چاپ فوری و اختصاصی کارت یلدا به سبک کارت های دست ساز
 • بهترین قیمت کارت تبریک ویژه تبریک شب یلدا برای سفارشات تعداد بالا
 • کارت تبریک یلدا کودکانه ویژه مهد کودک ها و پیش دبستانی ها
 • چاپ اختصاصی و فوری کارت یلدا مبارک برای مدارس و کارت تبریک یلدا برای کودکان
 • چاپ فوری و ارسال به آدرس مد نظر برای کارت تبریک عاشقانه یلدا
 • طراحی و چاپ فوری و اختصاصی کارت تبریک یلدا برای تمام اصناف و کسب و کارها
 • طراحی ویژه کارت پستال برای شب یلدا مخصوص کافی شاپ ها
 • چاپ فوری و اختصاصی کارت دعوت شب یلدا برای رستوران ها با طرح تخفیف ویژه
 • طراحی و چاپ فوری کارت شب یلدا مختص فست فودها با برچسب ویژه تخفیف
 • طراحی اختصاصی و چاپ فوری کارت تبریک شب یلدا برای سالن های اجتماعات
 • فروش اینترنتی کارت پوستال شب یلدا بصورت تکی و تعداد بالا
 • ایده یابی و تبلیغات و برندینگ کسب و کارتان با کارت دعوت برای شب یلدا
 • خرید اینترنتی آسان کارت تبریک شب یلدا

در ادامه چند نمونه متن تبریک شب یلدا قرار داده ایم که در صورت تمایل میتوانید از این متن ها برای چاپ یا نوشتن داخل کارت خود استفاده کنید.


        پاییز ثانیه ثانیه می گذرد یادت نرود اینجا کسی هست که به اندازه تمام برگهای رقصان پاییز برایت آرزوهای خوبی دارد عمرت یلدایی,دلت دریایی,روزگارت بهاری


چه سخاوتمند است پاییز،که شکوه بلندترین شبش را خالصانه پیشکش تولد زمستان کرد…

زمستانتان سفیدوسلامت… یلدا مبارک…


“دیدن هربامداد اتفاق ساده ای نیست” خوشایندست و تکرار ناپذیر، گنجشكها بیخود شلوغش نمیکنند… معجزه را میبینند… دوستان چهارفصلم , آخرين شب پاييز بر وفق دلتان باد… يلدایتان شاد باد…


صدای تیک تاک ساعت می آید،

زمان می گذرد…

و یلدا دستهای پاییز را در دستان زمستان می گذارد…

کاش…یلدا فکری به حال دستهای ما می کرد…

“پیشاپیش یلدا مبارک”


شب یلدا شب بزم و سرور است / شبی طولانی و غمها بدور است

شباهنگام تا وقت سحرگاه / بساط خنده و شادی چه جوراست

یلدا مبارک


همه لحظه های پایانی پائیزت پر از خش خش آرزوهای قشنگ ،برای آرزوهایت آرزو دارم که برآورده شوند ….

شب یلدا مبارک


بوی یلدا را میشنوی ؟

انتهای خیابان آذر

باز هم قرار عاشقانه پاییز و زمستان”

قراری طولانی …

به بلندای یک شب …

 یلدا مبارک


این قافله عمر عجب می گذرد

دریاب دمی که با طرب می گذرد

ساقی غم فردای حریفان چه خوری

پیش آر پیاله را که شب می گذرد

یلداتون مبارک

نمونه کارت پستالهای متناسب با این مناسبت در فروشگاه کارت پستال

[ux_products type=”row” columns=”5″ cat=”1035″ products=”20″ orderby=”rand”]