0 Items
Select Page

متن تبریک روز پدر

روز پدر و روز مرد که مصادف با ولادت حضرت علی (ع) می‌باشد، فرصتی‌ست برای تقدیر از مردهای زندگی خود. بهانه‌ای برای اینکه به پدر خود، به همسر خود و یا به آقایانی که در اطراف خود می‌شناسید نشان دهید آن‌ها تا چه حد برای شما مهم و تاثیرگذار هستند. می‌توانید این کار را با تهیه یک کارت پستال روز پدر که متن تبریک زیبایی داخل آن نوشته شده است، انجام دهید. در مقاله پیش رو چند نمونه از متن‌های تبریک که می‌توانید در این روز خجسته به پدر و یا همسر و یا کارکنان و همکاران مردی که در شرکت و یا مجموعه شما کار می‌کنند، بگویید آورده شده است.

متن‌های غیر رسمی تبریک روز پدر:

در زیر مجموعه ای متنوع از انواع متن تبریک روز پدر و روز مرد آورده شده است.

نمونه 1: به دنبال قشنگ ترین واژه ها و کلمات میگردم، اما هیچ کلمه و واژه ای نمیتواند عظمت حضور تو را در زندگی من وصف کند. فقط میگویم ” دوستت دارم پدر ” روزت مبارک

نمونه 2: پدرم ، تاج سرم ، تو اعتبار منی ، تو تکیه گاه منی، بدون تو و محبت های بی پایان تو هیچم، امیدوارم بتونم فرزند خوبی برای شما باشم. بهترین پدر دنیا ، روزت مبارک

نمونه 3: پدر جان ، نگاه مهربان و صدای دلنشینت همیشه مرحم دل من در این غربت است ، بدان که برای من بهترینی . روز پدر مبارک باد.

نمونه 4: صدها شاخه گل مریم تقدیم شما باشد كه برای من در جهان بهترین هستید. روز پدر مبارك.

نمونه 5: نقش پدر در دلهاست و دیگری جای او را نمی گیرد، آن كه دلها به عشق او زنده است، در دل عاشقان نمی میرد. پدر عزیزم روزت مبارك

نمونه 6: مهربان ترین بابای دنیاصادقانه دوستت داریم و هزاران شاخه گل شقایق تقدیمت می كنیم.

نمونه 7: روز پدر بهانه است كه بگوییم همیشه به داشتن پدری چون شما افتخار میكنیم و همیشه این جمله زیبای شما را به یاد دارم كه گفتی هیچ وقت موفقیت بزرگی بدون پشتكار مقدور نیست. امیدوارم همیشه در زندگی موفق و شادكام باشید.

نمونه 8: روز تولد حضرت علی تنها روز پدر نیست …
روز بزرگداشت مقام مردانگی و انسانیته …
و اون گنجی یه که هر کسی نمی تونه دارای اون باشه …
روز موجودی با محبت به نام پدر ..
پدر عزیزم روزت مبارک

نمونه 9: نقش پدر در دلهاست و دیگری جای او را نمی گیرد، آن که دلها به عشق او زنده است، در دل عاشقان نمی میرد. پدر عزیزم روزت مبارک.

متن‌های غیررسمی تبریک روز مرد به همسر

در زیر چندین متن متنوع برای تبریک روز مرد به همسر آمورده شده است که میتوانید از آنها استفاده کنید

نمونه 1: توی این روز عزیز ، توی این لحظه های قشنگ

زیباترین کلمه ای که میشه گفت یک ” دوستت دارم “

به همراه یک آسمان عشق و تمنا

تقدیم به تو همسر عزیزم ، روزت مبارک

نمونه 2:  همسر عزیزم بابت تمام خوبی هایت سپاسگذارم و روز مرد را به تو که در خاطرم بهترین مرد عالمی تبریک میگویم

با عشق همسرت …

نمونه 3:  عزیزم از صمیم قلب دوستت دارم و امیدوارم بتوانم جوبگوی محبت های

بی پایان تو باشم ، و سال های سال در کنار هم زندگی زیباتر از قبل داشته باشیم

همراه همیشگی تو . . .

نمونه 4: همسر مهربانم با وجود تو، مرا به الماس ستارگان نیازی نیست، این را به آسمان بگو. تو به قلب من شادی و به جانم روشنایی می بخشی. روزت مبارک باد.

متن‌های تبریک رسمی و اداری تبریک روز مرد و ولادت حضرت علی (ع):

در ادامه چندین متن تبریک روز پدر و مرد به همکاران و کارکنان آورده شده است.

نمونه 1: همکار گرامی روزتان مبارک

نمونه 2: ضمن تبریک خجسته میلاد باسعادت امام علی (ع)، روز مرد را به شما تبریک و تهنیت عرض نموده و بر خود لازم میدانیم تا از تلاش و زحمات ارزشمند شما قدردانی نماییم. دستانتان پر نان، شانه‌هایتان پرهمت، گام‌هایتان استوار، پیشانی‌تان پربهار، اندیشه‌تان هماره پربار باد.

نمونه 3: همکار عزیز، به این وسیله مراتب سپاس خود را از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی در پیشبرد اهداف این مجموعه تقدیم می‌دارم و از درگاه ایزد منان دوام عزت و سلامت، تداوم حضور و تاثیر آن بزرگوار را در مجموعه مسئلت دارم. میلاد با سعادت امیرمومنان و روز مرد را صمیمانه به شما تبریک می‌گویم.

نمونه 3: همکار گرامی؛ ولادت با سعادت مولای متقیان، امیرمومنان، علی علیه‌السلام و فرا رسیدن روز پدر و مرد را خدمت شما تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

نمونه 4: میلاد مظهر علم و عزت و عدالت و سخاوت و شجاعت، علی‌ابن ابیطالب و روز مرد بر همه همکاران پرتلاش و ساعی گرامی باد.

نمونه 5: مرد نشانه اقتدار…
پدر نشانه قدرت…
همسر نشانه همدلی و همراهی است.
ای همدل قوی و مقتدر روزت مبارک باد

نمونه 6: سالروز ولادت علی (ع) و بزرگداشت روز پدر بر شما گرامی باد.

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

راهنمای خرید هدیه برای روز پدر

راهنمای خرید هدیه برای روز پدر

همیشه وقتی حرف از خرید برای هدیه روز پدر به میان می‌آید، چیزی به جز جوراب، کراوات و یا کیف پول و کمربند به ذهنمان نمی‌آید ولی مگر یک مرد به چند کیف پول و یا کمربند احتیاج دارد و یا یک جفت جوراب چقدر می‌تواند به عنوان کادو برای یک پدر هیجان‌انگیز باشد. پس چرا کمی برای...

read more
کارت پستال تبریک تولد را از کجا بخریم؟

کارت پستال تبریک تولد را از کجا بخریم؟

چرا ما به دیگران کارت پستال تبریک تولد هدیه می‌دهیم؟ کارت پستال تبریک تولد هدیه ارزشمندی است که در کنار ارزان بودن می‌تواند سالها به یادگار باقی بماند. اغلب هدیه ها یا مصرف میشوند یا بعد از مدتی کنار گذاشته میشوند و استفاده نمیشوند اما کارت تبریک اینطور نیست و افراد...

read more
بهترین هدیه برای عید نوروز

بهترین هدیه برای عید نوروز

نوروز، بزرگترین عید ما ایرانیان، شروع رستاخیز طبیعت و موعد رویش و تولد گیاهان است و باور همه ما براین است که همگام با طبیعت، ما هم باید روزگار نو و تازه‌ای را با روح و روان تازه و پوشیدن لباس نو آغاز کنیم. عید نوروز در فرهنگ ایران و ایرانی با رسوم زیادی همچون خانه...

read more