Select Page

به فروشگاه کارت پستال

خیلی خیلی خوش آمدید

شروع به کار ما  در سال 1396

ما فعالیتمان را در اوایل زمستان سال 1396 و با کارت پستالهای ولنتاین شروع کردیم و روز به روز و مناسبت به مناسبت به تعداد کارت پستالهامون اضافه شد تا اینکه امروز شما میتونید از بین بیش از 2000 مدل متنوع کارت پستال برای هر مناسبت و منظوری، کارت پستال موردپسندتون رو انتخاب کنید و سفارش بدید. به همین سادگی …

ما چه کار می کنیم؟

تخصص و تمرکز ما چاپ اختصاصی کارت پستال با متن دلخواه و لوگو شرکت شماست. وجه تمایز فروشگاه ما، سرعت بالا در سرویس دهی و تعهدمان به اجرای کامل خواسته های شماست. اما کیفیت؟ ما معتقدیم اگر کیفیت محصولات و خدماتمان در حد عالی نباشد، خیلی زود جایگاهمان را به رقبایمان تقدیم می کنیم، بنابراین در ارائه کیفیت کم نمی گذاریم.

چاپ اختصاصی طرح و متن دلخواه شما

کیفیت عالی مواد اولیه و نوع چاپ 

تحویل 4 ساعته در تهران و ارسال یک روزه به سراسر کشور

مجموعه‌ای گسترده از طرح های متنوع

برای افراد خاص

در مناسبتهای خاص

کارت پستالهای نوروزی

نوروز جایگاه ویژه ای در بین ایرانیان و فارسی زبانان دارد. ما با تولید بیش از 220 مدل متنوع کارت پستال نوروزی مجموعه متنوعی را در اختیار شما قرار داده ایم تا با هر سلیقه ای بتوانید کارت مورد علاقه خود را سفارش دهید.

کارت پستالهای شب یلدا

شب یلدا یکی از معدود جشنهایی است که در کنار نوروز در بین ایرانیان از اهمیت به سزایی برخوردار است و بسیار از شرکت ها و افراد، هدایایی را به کارمندان و اطرافیان خود میدهند. یکی از این هدایا، قطعا کارت پستال یلدا است.

کارت پستالهای تبریک تولد

کارت تبریک تولد هدیه ارزشمندی است که در کنار ارزان بودن می‌تواند سالها به یادگار باقی بماند. هدیه ها یا مصرف میشوند یا بعد از مدتی کنار گذاشته میشوند اما کارت تبریک اینطور نیست و همیشه به یادگار می ماند.

کارت پستالهای روز زن و روز مادر

روز زن جزو مهمترین روزها در بین ایرانیان برای بزرگداشت ارزش و منزلت زنان و مادران در میان ماست. شرکتها در این روز از زنان و بانوان همکار خود تقدیر و تشکر میکنند و مردان از همسران و مادران خود تشکر میکنند.

کارت پستالهای روز مرد و روز پدر

روز مرد روز گرامیداشت مردان و پدران و اهمیت حضور آنها در اجتماع است. شما میتوانید با خرید کارت پستال روز پدر و روز مرد و هدیه آن به پدر، همسر، دوستان و همکاران خود این روز را برای آنها به یادماندنی تر کنید. 

کارت پستالهای عاشقانه

همه دوست داریم در کنار جملات عاشقانه ای که از زبان همسر یا دوست خود می شنویم، یک شاخه گل، یک هدیه کوچک یا یادبودی را در روزها و مناسبتهای خاص دریافت کنیم. یکی از این هدایای یادبود، کارت پستال عاشقانه است.

آنلاین سفارش بده

07 97 68 77 (021)

67 98 61 77 (021)

 

تهران، میدان شهدا، خیابان کفائی امانی، پلاک 247

10 صبح تا 5 بعد از ظهر

به جز  روزهای تعطیل

لطفا ما را در اینستاگرام فالو کنید و از ما حمایت کنید  :