0 Items
Select Page

راهنمای خرید هدیه برای روز پدر

همیشه وقتی حرف از خرید برای هدیه روز پدر به میان می‌آید، چیزی به جز جوراب، کراوات و یا کیف پول و کمربند به ذهنمان نمی‌آید ولی مگر یک مرد به چند کیف پول و یا کمربند احتیاج دارد و یا یک جفت جوراب چقدر می‌تواند به عنوان کادو برای یک پدر هیجان‌انگیز باشد. پس چرا کمی برای این موضوع وقت بیشتری نگذاریم که بتوانیم هدیه‌ای تهیه کنیم که برای پدرانمان کاربردی باشد و علاوه بر این حس خوبی را به آنها انتقال دهد. در این مقاله می‌خواهیم به نکاتی اشاره کنیم که با در نظر گرفتن آن‌ها می‌توانید از پسِ خرید کادوی روز پدر به خوبی برآیید و خاطره قشنگی را از این روز برای پدر خود بسازید. بنابراین این نوشتار، یک راهنمای خرید هدیه برای روز پدر به حساب می آید و می توانید از ین مقاله بیشترین استفاده را ببرید.

هدیه روز پدر برای سنین مختلف، متفاوت است

انتخاب کادوی روز پدر با خرید کادو برای دوستان،‌ خواهر و برادر و یا حتی مادر متفاوت و حتی چالش برانگیزتر است. چون شما برای فردی می‌خواهید کادو تهیه کنید که تمام و یا بخشی از زندگیتان را تحت حمایت مالی و معنوی او بوده‌اید. بنابراین باید برای این انتخاب وسواس بیشتری خرج کنید و با دقت زیاد هدیه‌ای انتخاب کنید که در خور شخصیت پدرتان باشد. اولین نکته‌ای که در این راهنمای خرید هدیه برای روز پدر باید رعایت کنید و در انتخاب هدیه روز پدر در نظر می‌گیرید سن پدرتان است.

در نظر گرفتن اینکه پدر شما از چه نسلی است می‌تواند شما را یک قدم به هدفتان نزدیکتر کند. پدرهای نسل قدیم‌ علاقه کمتری به دنیای مجازی و کالاهای دیجیتال دارند، بنابراین شاید خرید این وسائل برای این نسل از پدرها انتخاب هوشمندانه‌ای نباشد و چه بسا باعث دردسر بیشترشان شود.

خواسته های پدر خود را بهتر بشناسید

مهمترین نکته‌ای که در راهنمای خرید هدیه برای روز پدر به شما کمک می کند این است که در خرید هدیه‌ای مناسب برای روز پدر شناخت درست پدرتان رکن اصلی را دارد. اینکه پدر شما چه علاقمندی‌هایی دارد و یا حتی چه نیازهایی. پدرها به خاطر سبک زندگی فداکارانه‌ای که داشته‌اند بسیاری از علاقمندی‌های خود را نادیده گرفته و زندگی خود را صرف رفاه خانواده کرده‌اند بنابراین روز پدر می‌تواند فرصتی باشد برای اینکه به این انسان فداکار نشان دهید که ایشان چقدر فرد مهمی در زندگی شما هستند.
برای اینکه سلایق پدر خود را بشناسید با او بیشتر وقت بگذرانید و اجازه دهید برای شما از دغدغه‌ها و خاطراتش حرف بزند. از لابه‌لای همین حرفها هست که می‌توانید بفهمید پدرتان چه چیزهایی را دوست دارد. چه نیازها و خواسته هایی را سرکوب کرده یا چه چیزهایی او را سر شور و شوق می آورد.

شاید پدرتان همیشه دوست داشته ورزش خاصی را انجام دهد اما فرصت برایش پیش نیامده و شما با فهمیدن این موضوع می‌توانید لوازم اولیه شروع این ورزش را فراهم کنید.

 به طور مثال متوجه می‌شوید که پدرتان عاشق کوهنوردی است، می‌توانید برایش یک جفت کفش کوهنوردی بخرید و روزهای جمعه همراه هم به کوه بروید. چه حسی می‌تواند بهتر ازین باشد که پدرتان متوجه شود که همان اندازه که شما برای او فردی مهم هستید، او هم برای شما ارزشمند است.

نیازهای دم دستی و روزانه را پدر را فراموش نکنید

از آنجایی که اغلب پدرها تمرکزشان بر روی نیازهای خانواده است،‌گاهی خودشان را فراموش می‌کنند. به طور مثال یادشان می‌رود که زمستان نزدیک است و لباس گرم مناسبی برای خودشان تهیه نکرده‌اند. حواستان به این نکات باشد تا بتوانید هدیه‌ای برای ایشان تهیه کنید که علاوه برای ارزشمند بودن کاربردی هم باشد. گاهی یک جوراب و یا شال و کلاه پشمی که در زمستان او را گرم نگاه دارد از یک هدیه گران‌قیمت که به درد پدرتان نمی‌خورد، بیشتر او را خوشحال می‌کند.

یک روز خاطره انگیز کم ارزش تر از هدایای پر زرق و برق نیست

اساسی ترین نکته در راهنمای خرید هدیه برای روز پدر این است که شما باید  با کمک اعضای دیگر خانواده و بخصوص مادرتان این روز را یک روز خاطره‌انگیز و به یادماندنی برای پدرتان کنید. به طور مثال شام مورد علاقه‌اش را بپزید،‌ موسیقی‌ای را که دوست دارد برایش پخش کنید، اگر پدرتان اهل کتاب است حتما برایش یکی دو جلد از کتابهای مورد علاقه‌اش را بخرید. سعی کنید در این شب بخصوص همه اعضای خانواده کنار پدرتان جمع شوید. هیچ چیز برای والدین ارزشمندتر از صلح و دوستی و شادی بین فرزندان و اعضای خانواده نیست. حتی می‌توانید آن شب پدرتان را به رستوران مورد علاقه‌اش ببرید و یا همگی با هم به تئاتر یا کنسرت بروید. نکته مهم این است که هر جایی می‌روید و هر کاری که می‌کنید در حوزه علاقمندی‌های پدرتان باشد و نکته دیگر این است که همگی با خوشحالی او را همراهی کنید تا از بودن در کنار خانواده خود که ثمره سال‌های سال تلاش و فداکاری او هستند، لذت ببرد.

نکته پایانی راهنمای خرید هدیه برای روز پدر

… و اما نکته مهمی که در هدیه دادن به هر فردی و بخصوص پدر یا مادر خود باید در نظر بگیرید این است که وقتی هدیه‌ای می‌دهید اثر انگشتی از خود به جا گذارید که با دیدن آن به یاد شما بیفتند. هوشمندانه‌ترین روشی که وجود دارد و باعث ماندگاری و خاطره‌انگیزتر شدن هدیه شما می‌شود، کارت پستال روز پدر است. به طور مثال بعد ازینکه هدیه مناسبی برای پدر خود انتخاب کردید،‌ می‌توانید کارت پستالی با مناسبت روز پدر خریداری کنید و داخل آن با خط خودتان یادداشتی برای پدرتان بنویسید. مطمئن باشید که حتی اگر هدیه شما روزی تمام شود و یا از بین برود،‌کارت پستالی که شما با عشق برای او تهیه کرده‌اید همیشه و تا ابد برایش باقی می‌ماند و در ذهن و قلبش به عنوان خاطره‌انگیزترین و ماندگارترین هدیه روز تولدش ثبت می‌شود.

حتی اگر شما از پدرتان دور هستین و نمی‌تواند برای روز پدر کنارش باشید،‌ می‌توانید با پست برای او کارت پستالی ارسال کنید و یادآور این موضوع شوید که حتی اگر کنارش نیستید به یادش هستید. برای والدین بخصوص وقتی سن‌شان بالاتر می‌رود این موضوع بسیار مهم می‌شود. به خاطر داشته باشید که شما ثمره همه زندگی آن‌ها هستید، پس این حس را به آنها بدهید که مسیر زندگی خود را درست رفته‌اند.

ما در این راهنمای خرید هدیه برای روز پدر سعی کردیم نکات کلیدی و اصلی خرید هدیه برای روز پدر را به شما یادآور شدیم و شما به به کارگیری نکاتی که در این راهنما ذکر شد میتوانید هدیه ای مناسب و متفاوت برای پدر خود تهیه کنید.

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کارت پستال تبریک تولد را از کجا بخریم؟

کارت پستال تبریک تولد را از کجا بخریم؟

چرا ما به دیگران کارت پستال تبریک تولد هدیه می‌دهیم؟ کارت پستال تبریک تولد هدیه ارزشمندی است که در کنار ارزان بودن می‌تواند سالها به یادگار باقی بماند. اغلب هدیه ها یا مصرف میشوند یا بعد از مدتی کنار گذاشته میشوند و استفاده نمیشوند اما کارت تبریک اینطور نیست و افراد...

read more
متن تبریک روز پدر

متن تبریک روز پدر

روز پدر و روز مرد که مصادف با ولادت حضرت علی (ع) می‌باشد، فرصتی‌ست برای تقدیر از مردهای زندگی خود. بهانه‌ای برای اینکه به پدر خود، به همسر خود و یا به آقایانی که در اطراف خود می‌شناسید نشان دهید آن‌ها تا چه حد برای شما مهم و تاثیرگذار هستند. می‌توانید این کار را با...

read more
بهترین هدیه برای عید نوروز

بهترین هدیه برای عید نوروز

نوروز، بزرگترین عید ما ایرانیان، شروع رستاخیز طبیعت و موعد رویش و تولد گیاهان است و باور همه ما براین است که همگام با طبیعت، ما هم باید روزگار نو و تازه‌ای را با روح و روان تازه و پوشیدن لباس نو آغاز کنیم. عید نوروز در فرهنگ ایران و ایرانی با رسوم زیادی همچون خانه...

read more