YOUR CART

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

انتخاب برگه
25 اردیبهشت روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی

25 اردیبهشت روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی

25 اردیبهشت روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی

این روز به افتخار سراینده شاهنامه و به پاس زحماتی که برای فرهنگ و ادب فارسی کشیده، به نام روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی نامگذاری شده است. همه ساله در این روز مراسم های ویژه ای برگزار و یاد این شاعر بزرگ زنده نگه داشته می شود. شاید همیشه باید این تلنگر را به خودمان بزنیم و هیچ وقت نباید از خاطرمان پاک شود که این فردوسی بود که باعث شد زبان فارسی به ما برسد و همچون میراثی ارزشمند برای آیندگان باقی بماند.

روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی

روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی

ابوالقاسم فردوسی توسی، شاعر بزرگ ایران زمین در سال 329 هجری قمری در توس خراسان چشم به جهان گشود. از دوران کودکی و نوجوانی وی اثری در دست نیست؛ اما همه می دانند که او دهقان و دهقان زاده بود و دوره آغازین زندگی خود را در زمان سامانیان و همزمان با جنبش استقلال خواهی و هویت طلبی در میان ایرانیان پشت سر گذاشت.

بیشتر کارشناسان بر این عقیده اند او از سی سالگی سرودن اثر جاوید خود، شاهنامه را آغاز کرد و موفق شد در سی سال آن را به پایان برساند. اين اثر جاويدان فردوسی كه در شمار بهترين آثار حماسی عالم است، در حدود پنجاه هزار بيت دارد و تاكنون به زبان‌‏های مختلف دنيا ترجمه شده است. امروزه به دلیل این اثر ارزشمند از وی به عنوان بزرگترین سراینده پارسی‌گو یاد می کنند و به او حکیم سخن، حکیم توس و استاد سخن نیز می گویند.

روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی
فردوسی سخن‌سرایی وطن‌پرست و در میهن‌خواهی استوار بود. این باور پایدار او از جای جای شاهنامه و به ویژه از شور فردوسی در ستایش ایران و نژاد ایرانی به خوبی آشکار است. او از تاریخ نیاکان خود و داستان‌ها و افسانه‌ی شاهان و تاریخ ایران آگاهی و یا به دانستن آن‌ها شوق و دلبستگی فراوان داشت. و به همین سبب است که به این کار بزرگ دست زد و تا هنگامی که گرفتار فقر و تهیدستی نگشت، یعنی مال و ثروت نیاکانی را بر سر کار شاهنامه نگذاشت، به دربار شاهان و جایزه‌های ایشان چشم نداشت. فردوسی در سرودن شاهنامه، گذشته از انگیزه‌ی وطن‌خواهی و باورهای میهنی، کمابیش پشتیبانانی داشته‌ است. او خود از چند تن یاد کرده‌ است که ایشان به گونه‌ای در برانگیختن او کوشیده‌اند. یکی از آنان که بیش از همه مورد ستایش اوست، کسی‌ است از بزرگان و فرمانروایان آن روزگار که فردوسی ویژگی‌هایش را برمی‌شمارد، اما آشکارا نام او را نمی‌گوید. (روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی)

روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی

به نظر فروغی از ویژگی‌های فردوسی پاکی زبان و عفت اوست. در تمام شاهنامه یک واژه و یا یک عبارت مستهجن دیده نمی‌شود و پیداست که فردوسی بر خلاف بسیاری از شاعران، از آلوده کردن خود به هزل و زشتی‌ها کناره‌گیری داشته‌ است و هر جا که به فراخور داستان‌سرایی مطلب شرم‌آمیزی می‌بایست نقل کند بهترین و نازک‌ترین عبارت‌ها را برای آن یافته است.
وی در سال 416 هجری قمری دیده از جهان فرو بست و پیکرش در باغی در توس به خاک سپرده شد. بعدها در فراز و نشیب تاریخ آرامگاه هایی برای وی احداث کردند تا اینکه امروز شاهد بنایی با معماری هخامنشی و ایرانی بر فراز مزار او هستیم که سالانه هزاران نفر به بازدید آن می روند.

روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی

روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی

برنامه های مختلفی در این روز در سراسر کشور برگزار می شود تا به همه‌مان وجود چنین شخصیتی را در تاریخ ادبیات مان یادآوری کند. از میان این برنامه می توان به مراسم های شاهنامه خوانی یا مراسم های ویژه ای که برگزار می شود اشاره کرد. در این میان، رفتن به آرامگاه این شاعر بزرگ در این روز برای تمامی علاقه مندان رایگان است. آنها می توانند به کنار آرامگاه این شاعر بزرگ بروند و در مراسم بزرگداشت وی سهیم شوند.

 

آشنایی با شخصیتهای داستان های شاهنامه

[ux_products type=”row” columns=”3″ cat=”1104″ products=”6″ orderby=”rand”]

روز شیراز چه تاریخی است؟ پانزدهم اردیبهشت هر سال مصادف با روز شیراز

روز شیراز چه تاریخی است؟ پانزدهم اردیبهشت هر سال مصادف با روز شیراز

پانزدهم اردیبهشت مصادف با روز شیراز در تقویم ایرانی است

با فرارسیدن فصل بهار و ماه اردیبهشت، اولین شهری که برای سفر می‌توان در ذهن تصور کرد، شهر شعر و تاریخ و شهر بهار نارنج، شیراز زیبا است. شیراز به دلیل داشتن باغ های زیبا و مملو از درختان بهار نارنج در این ایام از سال، رنگ و بوی متفاوتی به خود گرفته و هر عاشق سفری را به سوی خود جذب می کند. به همین دلیل 15 اردیبهشت هر سال به نام روز شیراز در تقویم رسمی کشور، ثبت شده است.

پانزدهم اردیبهشت مثادف با روز شیراز در تقویم ایرانی است

ماجرای ثبت ۱۵ اردیبهشت به نام «روز شیراز» چند سال پیش برمی گردد زمانی که این نامگذاری در شورای شهر شیراز تصویب شد و خیلی زود به تایید مجلس هم رسید. اگر تا به حال در اردیبهشت ماه گذرتان به شیراز افتاده باشد حتما می دانید که این شهر در این ماه چقدر سرسبز و تماشایی ست و از همه مهمتر عطر بهار نارنج در باغ ها و خیابان های این شهر جایی رویایی و بهشتی را پدید آورده است.

پانزدهم اردیبهشت مثادف با روز شیراز در تقویم ایرانی است

خیلی ها اردیبهشت را ماه شیراز می دانند و منتظرند تا اردیبهشت شود و سفری به شیراز ترتیب دهند به خصوص اینکه در این ماه به مناسبت روز شیراز مراسم متنوع و جالبی هم در سطح شهر برگزار می شود. یکی از معروف ترین جاذبه های شیراز حافظیه است پس مطمئنا در روز شیراز برنامه های متنوعی را در آن شاهد هستید.

این روزها اگر به حافظیه بروید نمایشگاهی از کتابت و خوشنویسی اشعار حافظ را می بینید که مجموعه ای از خوشنویسی های دیدنی و جذاب را در کنار هم گرد آورده است. در این هفته در حافظیه نمایشگاه مینیاتور برای علاقمندان به این هنر برگزار می شود. در حافظیه رویدادهای هایی هم برای گردشگران خارجی در نظر گرفته شده برنامه هایی مثل اجرای شب شعر و برنامه خوشنویسی روح القدس.

در سال‌های ابتدایی ثبت روز شیراز در تقویم ایران، برخی برنامه‌ها و رویدادهای فرهنگی هیجان انگیز به مدت یک هفته در این شهر برگزار می‌شد که بهترین و معروف‌ترین آنها، پرواز 12 بالن از کشورهای اروپایی بر فراز شیراز زیبا و دوست داشتنی بود. سبک و شیوه‌ی برگزاری جشن در این روزها کمی تغییر پیدا کرد و گاهی با پیشرفت مواجه شد و گاهی نیز افت کیفیت شدیدی در آنها احساس می‌شد.

روز شیراز

البته لازم به ذکر است که برنامه‌های مربوط به روز شیراز تا یک هفته اجرا می‌گردند و فرصت مناسبی برای جشن و بازدید از جاذبه‌های تاریخی و طبیعی این شهر فراهم می‌گردد. در لابه لای تمام بناهای تاریخی شهر شعر و ادب ایران، بازدید از باغ های قدیمی که غرق در عطر بهار نارنج و شکوفه هستند، در روز شیراز می تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها باشد.

[gap height=”61px”]

کارت پستالهای زیبا و جذاب شیراز

[ux_products type=”row” cat=”967″ products=”16″ orderby=”rand”]

آشنایی با شخصیتهای داستان های شاهنامه

آشنایی با شخصیتهای داستان های شاهنامه

آشنایی با شخصیتهای داستان های شاهنامه

بیایید با هم در این نوشتار کوتاه با شخصیتهای داستان های شاهنامه آشنا شویم:

‏«شاهنامه» 30 سال زمان می‌خواست تا تبدیل شود به حماسه‌ی ملی ایرانیان؛ شاهکاری که با داستان‌پردازی‌ها و حماسه‌سازی‌های فردوسی حکیم، توانست نام ایران را جاودانه کند.

بسی رنج بردم درین سال سی عجم زنده كردم بدین پارسی

آشنایی با شخصیتهای داستان های شاهنامه

آرش کمانگیر نام یکی از اسطوره‌های کهن ایرانی و همچنین نام شخصیت اصلی این اسطوره‌است. اسطوره آرش کمانگیر از داستان‌هایی است که در اوستا آمده و در شاهنامه از آرش در سه جا با افتخار نام برده شده است.
 رستم نام آورترین چهره اسطوره‌ای در شاهنامه و به تبع آن برترین چهره اسطوره‌ای ادبیات ایران است. او فرزند زال و رودابه است و تبار پدری رستم به گرشاسپ (پهلوان اسطوره‌ای و چهره برتر اوستا) و از طریق گرشاسپ به جمشید می‌رسد؛ و تبار مادری او به مهراب کابلی و ضحاک می‌رسد. رستم به دست شغاد (برادرش) کشته شد.

آشنایی با شخصیتهای داستان های شاهنامه

کاوه آهنگر شخصیتی اسطوره‌ای متعلق به ایران باستان است. در شاهنامه فردوسی آمده که او قیامی مردمی علیه فرمانروایی به نام ضحاک را پی می‌ریزد. نشان جنبش او، درفش کاویانی، پیشبند چرمی‌اش است که بر سر نیزه‌ای می‌آویزد.

تَهمینه دختر شاه سمنگان (از سرزمین‌های توران)، همسر جهان پهلوان رستم و مادر سهراب است.

زال از قهرمانان اسطوره‌ای ایرانی است که نامش در شاهنامه رفته‌است. زال در پارسی به معنای سپیدمو است. وی پسر سام و پدر رستم است. سام از آن که پسرش با موی سپید و در شکلپری یا دیو به دنیا آمده بود ناخرسند بود. از این رو او را در پای کوهی که سیمرغ بر آن آشیان داشت رها کرد. سیمرغ نوزاد را یافت و به آشیانه خود برد و بزرگ کرد. از این پس سیمرغ تا پایان زندگی یاور زال و پسرش رستم است.

آشنایی با شخصیتهای داستان های شاهنامه

آشنایی با شخصیتهای داستان های شاهنامه

فریدون یکی از شخصیت‌های اساطیری ایران است. او پادشاه پیشدادی بود که بر پایه شاهنامه فردوسی پسر آبتین و از تبار جمشید بود و با یاری کاوه آهنگر بر ضحاک ستمگر چیره شد و او را در کوه دماوند زندانی کرد. سپس خود پادشاه جهان گشت.

«گردآفرید» یا «گردآفرین» پهلوان‌زن ایرانی و دختر گژدهم است. در داستان «رستم و سهراب» شاهنامه، گردآفرید به رزم سهراب می‌رود و به دست او گرفتار می‌شود، ولی می‌تواند خود را با تدبیر از دست سهراب برهاند. در شاه‌نامه‌ی فردوسی چنین آمده است:

زنی بود بر سان گُردِ سوار               همیشه به جنگ اندرون نام‌دار
کجا نام او بود گردآفرید            که چون او به جنگ اندرون کس ندید

آشنایی با شخصیتهای داستان های شاهنامه

آشنایی با شخصیتهای داستان های شاهنامه

سهراب فرزند رستم شاهنامه است که از کودکی از پدر دور افتاده و در بزرگسالی به دنبال او به ایران می آید اما آن دو بدون اینکه بدانند چه نسبتی دارند روبروی هم قرار می گیرند و سهراب به دست رستم کشته می شود.

اسفندیار او فرزند پادشاه ایران گشتاسب است. در زمان پدر او، زرتشت ظهور می‌کند و طی ماجراهایی اسفندیار توسط زرتشت رویین‌تن می‌شود. در شاهنامه اسفندیار و رستم چند بار به جنگ هم می‌روند و عاقبت رستم که پهلوان کهن‌سالی شده، اسفندیار جوان را شکست می‌دهد چون توسط سیمرغ می‌فهمد که چشمان اسفندیار رویین نشده و به این خاطر، تیری به چشمان او می‌زند و برنده می دان می‌شود.

قارن (کارن) فرزند کاوه آهنگر بود و بسیار دلیر، آن‌قدر که به او می‌گفتند «قارن رزم زن» به معنی کسی که دائم در حال جنگ است. قارن پهلوان سپاه ایران از فریدون تا کی قباد بود و در حمله اول افراسیاب به ایران تنها مدافع ایران. قارن دختری داشت به نام «ویس» که داستان‌هایش با رامین را بعدها در منظومه‌ای عاشقانه به نام «ویس و رامین» فخرالدین اسعد گرگانی نوشته است.

سیاوش داستان سیاوش ازغم‌انگیزترین داستان‌های شاهنامه است. سیاوش فرزند کیکاووس، دوران کودکی تا جوانی خود را در کنار رستم گذراند. در جوانی، سودابه همسر کیکاووس دل‌بسته‌ی او شد و وقتی با حجب و پاک‌دامنی سیاوش روبه‌رو شد، به او تهمت زد. سیاوش برای اثبات بی‌گناهی خود از آتش گذشت و پس از آن برای مقابله با لشکر افراسیاب راهی مرز ایران و توران شد. با به نتیجه نرسیدن جنگ، سیاوش برای میانجی‌گری راهی توران شده، اما در غربت و بی‌گناهی کشته می‌شود. پس از مرگ او رستم به توران زمین لشکرکشی می‌کند و با فرار افراسیاب از صحنه‌ی نبرد، جنگ بدون نتیجه تمام می‌شود.

کاوه‌ی آهنگر

کاوه نماد ظلم‌ستیزی در شاهنامه و پهلوان برخاسته از میان مردم است. کسی که پس از دستگیر شدن دو پسرش توسط ضحاک برای خوراندن مغز آن‌ها به مارهای روی دوش پادشاه، قیام کرد و کمک طلبید. او پیشبند چرمی خود را به‌عنوان پرچم بر سر نیزه زد که به «درفش کاویانی» معروف شد. کاوه به کمک فریدون که پدرش به دست ضحاک کشته شده بود، سپاهی از مردم ایران تشکیل داد، به جنگ ضحاک رفت و او را شکست داد.

آشنایی با شخصیتهای داستان های شاهنامه

[ux_products type=”row” cat=”812″ products=”20″ orderby=”rand”]

با جاذبه های توریستی  یزد آشنا شویم

با جاذبه های توریستی  یزد آشنا شویم

جاذبه های توریستی یزد

در این نوشته قصد داریم شما را با جاذبه های توریستی یزد آشنا کنیم. یزد یکی از کلانشهرهای ایران و مرکز استان و شهرستان یزد در مرکز ایران قرار گرفته است. این شهر در سال ۱۳۹۶ ثبت جهانی شد. شهر یزد یکی از قطبهای پزشکی ایران به شمار می آید. یزد در بین رشته‌های شیرکوه در دشتی گسترده به نام دشت یزد ـ اردکان قرار گرفته‌است. نخستین صندوق امانات جهان در ۱۷۰۰ سال پیش در حوضه تمدن این شهر بنا نهاده شده‌است. اوج آبادانی یزد، از قرن «هشتم هجری» به بعد بوده و اتابکان یزد از مهم‌ترین عوامل پیش‌رفت این شهر در سده‌های گذشته به‌شمار می‌روند. بافت تاریخی شهر یزد در تاریخ ۱۶ اسفند ۱۳۸۴ با شماره ثبت ۱۵۰۰۰، به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده‌است. شهر یزد به دلیل معماری تاریخی ارزشمند و بافت سنتی دست نخورده‌اش در ۱۸ تیرماه سال ۱۳۹۶ در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسید. این شهر تاریخی به عنوان اولین شهر ایران و بیست و دومین اثر تاریخی کشور در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسید.

باغ دولت آباد یزد

باغ دولت آباد یزد

در میان جاذبه های  توریستی تماشایی شهر یزد به باغی سرسبز و باطراوت می رسیم: باغ دولت آباد که از معروف ترین باغ های ایران به شمار می رود و حتی شهرت جهانی دارد. این باغ یکی از قدیمی ترین باغ های شهر یزد است و نکته منحصربفرد و جالب درباره آن وجود بادگیری به طول ۳۳/۸ متر بر روی عمارت باغ است که بلندترین بادگیر خشتی دنیا شناخته می شود. این باغ هم در فهرست آثار ملی و هم در لیست میراث جهانی یونسکو قرار دارد و از ارزشمندترین جاذبه های ایران به شمار می رود. قدمت باغ به اواخر دوره افشاریه برمی گردد. اگر شب برای دیدن این باغ به اینجا بروید فانوس های زیادی را می بینید که برای روشنایی محوطه باغ به کار رفته اند و ظاهر جذابی را به باغ داده اند. در اینجا باغ بزرگی را می بینید که ۷۰ هزار متر مربع بزرگی دارد و در آن ساختمان ها، آبنماها و حوض های زیادی جای گرفته و در میان ها آن ها باغ هایی از درختان اگور، سیب و .. به چشم می خورد. یکی دیگر از جذابیت های این باغ وجود گل های رنگارنگ در محوطه باغ است که فضایی زیبا و باطراوت را به وجود آورده است.

جاذبه های توریستی یزد: برج خاموشان

برج خاموشان

دیگر جاذبه های توریستی و گردشگی یزد، برج خاموشان است. برج خاموشان در نزدیکی یزد یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین دخمه‌های زردشتیان جهان است که امروزه برای بازدید گردشگران پذیرای عموم است. دخمه محلی است که زرتشتیان از دیر باز تا حدود چهل سال پیش، اموات خود را طبق اصول، فرهنگ و آداب و سنن مذهبی خود و طی انجام مراسم ویژه در آن می‌نهادند تا طعمه کرکس‌های کوه‌های اطراف شوند. وسط فضای میان‌تهی دخمه چاهی وجود دارد که به “استودان” معروف است و استخوان‌های به جای مانده از اجساد را داخل آن می‌ریختند.

جاذبه های توریستی یزد : میدان ساعت

میدان ساعت

میدان ساعت یزد یکی از قدیمی ترین برج های ایران و جهان و مهمترین جاذبه های توریستی و گردشگری شهر یزد است، با توجه به کتاب ها و احوال و آثار نقاشان این میدان اولین میدان ساعت شهری ایران است. میدان ساعت در محله قدیمی و تاریخی فهادان قرار گرفته است. در بدنه بنای برج ساعت می توان رد پای آثار دوران قاجار را مشاهده کرد، طاق و قوس ها، تزئینات آجری و کاشی کاری های منقوش به خطوط آیات و … به وضوح قابل مشاهده هستند. میدان وقت و ساعت یزد یکی از آثار تاریخی شهر خشتی جهان می باشد که ارزش معماری آن از برجسته ترین آثار تاریخی این شهر است. میدان وقت و ساعت یزد به همراه حسینیه ای با همین نام در خیابان مسجد جامع واقع شده که در مجاورت چندین بنای تاریخی دیگر قرار گرفته است.

آتشکده بهرام یزد

آتشکده بهرام

آتشکده بهرام یزد یا همان آتشکده ورهرام یزد، از جاذبه های گردشگری و توریستی ارزشمند یزد و ایران است، که در آن آتش مقدس نگهداری می‌شود. آتشكده يزد، گرچه قدمت آن به  دوران پهلوی می‌رسد و ساخت آن به ۸۰ سال قبل باز می‌گردد، ولی آتشی كه درون آن می‌سوزد بيش از ۱۵۰۰ سال است كه روشن مانده است. در واقع، این آتش فروزه‌ای است از آتش آتشکده کاریان در لارستان که به عقدای یزد آورده شد و نزدیک به ۷۰۰ سال در آنجا روشن نگه داشته شد؛ سپس در سال ۵۲۲ از عقدا به اردکان منتقل شد و نزدیک به ۳۰۰ سال نیز در اردکان یزد روشن بود تا اینکه در سال ۸۵۲ از اردکان به یزد نقل مکان کرد.

جاذبه های توریستی یزد

مسجد جامع یزد

مسجد جامع یزد یکی از شاهکارهای معماران هنرمند ایرانی است که در دل کویر ایران در استان یزد جلوه گیری می‌کند و یکی از مقاصد پر گردشگری است که مسافران زیادی از داخل و خارج آن را برای گشت‌وگذار در یزد انتخاب می‌کنند. این مسجد که جزو مشهورترین جاذبه های توریستی یزد است حدود ۱۰۰ سال و در طول ۳ دوره ساخته شده و یکی از پایه‌های اصلی حکومت ساسانیان به شمار می‌رفته است. چیزی که سبب شده این مسجد به نسبت دیگر مساجد ایران تفاوت داشته باشد خوابیدگی گنبد، سردر رفیع و بلند و همچنین کاشی‌کاری زیبا و منحصربه‌فرد آن می‌باشد که هر چشمی را به خود خیره می‌کنند .این اثر ارزشمند ایرانی در سال ۱۳۱۳ در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.

 

[ux_products type=”row” cat=”1019″ products=”12″ orderby=”rand”]

چاپ فوری کارت پستال ولنتاین 2020 با طرح ویژه و متن دلخواه

چاپ فوری کارت پستال ولنتاین 2020 با طرح ویژه و متن دلخواه

چاپ فوری کارت پستال ولنتاین 2020 با طرح ویژه و متن دلخواه

کارت پستال ولنتاین در سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ شکل مدرن‌تری به خود گرفت زیرا سلیقه افراد برای انتخاب و خرید کارت  تبریک روز ولنتاین نیز از حالت‌های سنتی تر خارج شده بود و افراد در عصر مدرن و جدید به شکل مدرن‌تری به مناسبت‌های تقویمی و فرهنگی می‌نگرند. باید ببینیم برای کارت تبریک ولنتاین ۲۰۲۰ بیشتر سلیقه افراد به چه سمت و سویی می‌رود و کدام نوع از کارت تبریکها را برای تبریک روز ولنتاین یا روز عشق انتخاب می‌کنند. آیا در سال ۲۰۲۰ کارت پستال موزیکال ولنتاین مبارک می‌تواند فروش خوبی داشته باشد یا خیر؟ کارت تبریک موزیکال ولنتاین مبارک در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ از استقبال خوبی برای خرید اینترنتی برخوردارشد. از این رو این احتمال نیز وجود دارد که کارت تبریک موزیکال روز عشق در سال ۲۰۲۰ نیز مورد استقبال واقع شود. باید منتظر میزان فروش کارت ولنتاین بمانیم.

بهترین کارت پستال ولنتاین را از کجا و چگونه خریداری کنم؟

بهترین کارت پستال ولنتاین را از کجا و چگونه خریداری کنم؟

برای خرید کارت تبریک ولنتاین حتما لازم نیست که از خانه بیرون بروید. حتی در منزل و با گوشی موبایل می توانید هر زمان که قصد خرید کارت پستال ولنتاین را داشتید عبارت (( خرید کارت تبریک ولنتاین از سایت کارت پستال )) را در گوگل جستجو نمایید و با ورود به سایت و فروشگاه کارت تبریک به آدرس دامنه اینترنتی (( https://kartepostal.ir )) از بین انواع مختلف و فوق العاده کارت تبریک ولنتاین کارت مورد علاقه خود را انتخاب نمایید. هچنین می توانید صفحه اینترنتی و پیج اینستاگرام ما را با کلیک بر روی لینک زیر دنبال کنید تا از جدیدترین کارت تبریک های روز ولنتاین روز عشق و همچنین کارت پستال های ولنتاین مبارک ، کارت تبریک های ولنتاین موزیکال اطلاع پیدا کنید.

برخی خدمات سایت در زمینه چاپ فوری و فروش کارت پستال ولنتاین

برخی خدمات سایت در زمینه چاپ فوری و فروش کارت تبریک ولنتاین

امروزه با پیشرفت فوق العاده صنعت چاپ کارت پستال ولنتاین دست ساز دیگر کاربردی ندارد.

 • چاپ فوری و فوق العاده با کیفیت کارت تبریک ولنتاین سه بعدی
 • چاپ فوری و یکروزه کارت تبریک ولنتاین 2020
 • چاپ فوری و ارسال کارت تبریک ولنتاین برای دوست
 • انتخاب بهترین متن کارت تبریک ولنتاین به سفارش شما
 • خرید کارت تبریک ولنتاین از سایت و تحویل در محل

برای رفتن به پیج اینترنتی بهترین کارت پستال های تبریک ولنتاین روز عشق بر روی لینک زیر کلیک کنید:

روز عشق در اینستاگرام

همچنین می توانید برخی از هشتک های ما را در اینستاگرام بخاطر بسپارید و هر زمان که خواستید ما را براحتی پیدا کنید (نام کاربری ما در اینستاگرام kartepostal است)

#کارت_پستال_اختصاصی #کارت_پستال_عید #کارت_پستال_شرکتی #کارت_پستال_نوروز #کارت_تبریک_عید #کارت_تبریک_بهار #کارت_پستال #نوروز۹۹ #فروشگاه_کارت_پستال #خرید_اینترنتی_کارت_پستال #خرید_کارت_پستال

چاپ فوری کارت پستال ولنتاین 2020 با طرح ویژه و متن دلخواه

روز ولنتاین چیست؟

روز ولنتاین یک جشنواره سالانه برای تجلیل از عشق عاشقانه ، دوستی و تحسین در سراسر جهان است. همه ساله در تاریخ ۱۴ فوریه تقویم میلادی مردم با ارسال پیام های عشق و محبت آمیز به معشوق یا شریک زندگی خود و خانواده و دوستان این روز را جشن می گیرند. زوج ها کارت پستال و گل های روز ولنتاین برای هم می فرستند و برای احترام عشق خود به یکدیگر باهمدیگر وقت می گذرانند. در این روز می توانید به آنان که دوست دارید کارت ولنتاین هدیه بدهید.

برای مشاهده نمونه کارت پستال های تبریک روز ولنتاین روی لینک زیر کلیک کنید

نمونه های جذاب طراحی شده برای تبریک روز عشق

تاریخچه روز ولنتاین

تاریخچه روز ولنتاین

در فرهنگ اروپایی روز ولنتاین به نام مقدس “ولنتاین” یک کشیش کاتولیک که در قرن ۳ در شهر رم پایتخت ایتالیا زندگی می کرد نامگذاری شده است. داستان های زیادی در مورد سنت ولنتاین وجود دارد و با گذشت زمان این داستان ها به افسانه ای که امروز می شناسیم، تبدیل شدند و مردم با ارسال کارت پستال ولنتاین این روز را به هم تبریک میگویند و گرامی میدارند.

[gap]

[row style=”collapse” width=”full-width” h_align=”center”]

[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”276″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”271″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”261″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”248″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]

[/row]
[gap]

در زمان زندگی ولنتاین بسیاری از رومیان به مسیحیت گرویده بودند اما امپراتور کلودئوس دوم یک بت پرست بود و قوانینی سختگیرانه در مورد آنچه به مسیحیان اجازه داده شد ایجاد کرد. کلودئوس معتقد بود که سربازان رومی باید کاملاً وقف رم باشند و بنابراین قانونی را تصویب کردند که از ازدواج آنها جلوگیری شود. “سنت ولنتاین” در یک مراسم مخفی مسیحی ازدواج کرد و این سرآغاز شهرت وی برای اعتقاد به اهمیت عشق بود. شک نکنید در آن زمان هم اگر کارت تبریک ولنتاین وجود داشت! خود ولنتاین هم با خرید یک کارت ولنتاین و ارسال آن به عشق خود به او تبریک میگفت! و حتی اگر عشق ولنتاین میدانست که کارت پستال چیست؟! و اگر در آن زمان کارت پستال روز عشق در دسترس داشت! حتما یک کارت تبریک برای ولنتاین می فرستاد!

چگونه روز ولنتاین توسعه یافت؟

چگونه روز ولنتاین توسعه یافت؟

حدود ۲۰۰ سال بعد ، ۱۴ فوریه روز “سنت ولنتاین” اعلام شد. در این زمان شهر روم مسیحی شده بود و کلیسای کاتولیک مصمم بود تا هرگونه بت پرستی را که باقی مانده بود از بین ببرد. پاپ رهبر کانولیک مسیحیان ۱۴ فوریه را به عنوان روز ولنتاین اعلام کرد و بدین ترتیب این روز عید را در تقویم کاتولیک مقدسین برگزار کرد. این رسم در سراسر اروپا رواج یافت.

نمادهای روز ولنتاین

کارت ها معمولاً حاوی جملاتی احساساتی هستند و زیبایی گیرنده و میزان دوست داشتن فرستنده کارت ولنتاین را اعلام می کنند. کارتهای روز مقدس ولنتاین با تصاویری از قلب و گل تزئین شده و با توری و روبان تزیین شده است. این تصاویر امروزه هنوز برای نماد عشق مورد استفاده قرار می گیرند و در سراسر جهان شناخته می شوند.

روز ولنتاین در عصر امروز چگونه است؟

روز ولنتاین در عصر امروز چگونه است؟

در حالی که جشن ولنتاین در بیشتر کشورها برگزار می شود فرهنگ های مختلف سنت های خاص خود را برای این جشنواره توسعه داده اند. روز ولنتاین معمولاً با عشق عاشقانه همراه است و هر سال میلیون ها کارت روز ولنتاین پخش می شود. هدایای گل یا یک گل رز قرمز تنها با پیام های عاشقانه برای عزیزان ارسال می شود و زوج ها وقت ویژه ای را در کنار هم می گذرانند.

بسیاری از زوج ها تصمیم می گیرند روز ولنتاین را با شام ، پیک نیک یا یک غذای مخصوص خانگی سپری کنند. بسیاری از رستوران ها تبلیغات شام روز ولنتاین را ارائه می دهند و غذا اغلب با سمبل عشق مانند قلب و گل ارائه می شود. یکی دیگر از فعالیتهای محبوب روز ولنتاین ، اقامت در هتل لوکس در یک مکان زیبا است که به زوج ها اجازه می دهد از همه چیز دور شوند و در کنار هم لذت ببرند. پیشنهادات ازدواج نیز در روز ولنتاین محبوب است و اغلب برای بیان عشق و تعهد خود به طرف مقابل به عنوان یک روز مناسب انتخاب می شود. برخی از پیشنهادات ازدواج بسیار خلاقانه تحویل داده می شوند. پیشنهادهای ازدواج در روز ولنتاین به هر روشی که باشد عموماً عاشقانه و به یاد ماندنی است.

روز ولنتاین در ایران

روز ولنتاین در ایران

روز ولنتاین یا روز عشق در ایران به روز سپندارمذگان یا اسپندگان شهرت دارد. روز سپندارمذگان یک روز در ایران باستان با ریشه‌های زرتشت است که مخصوص عشق و عشق‌ورزیدن می باشد. شاید در گذشته نیز با متن نوشته به جای کارت پستال ولنتاین امروزی بر روی کاغذهای قدیمی، افراد باستانی این روز را به هم تبریک می گفتند. به هر حال این روز را به امپراتوری هخامنشیان اولین امپراتوری پارسی نسبت می دهند. تاریخ برگزاری این جشنواره در ۵ مین روز از ماه اسپندرماد بود. امروزه در تقویم ایران تاریخ ۲۵ بهمن ماه (مصادف با ۱۴ فوریه) را به عنوان روز ولنتاین یا روز عشق در ایران می شناسند. در این روز عشاق به همدیگر کارت تبریک ولنتاین با طراحی های مختلف و اغلب اختصاصی هدیه می دهند و یا برای همدیگر ارسال میکنند.

[gap]

[row style=”collapse” width=”full-width” h_align=”center”]

[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”239″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”231″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”221″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”190″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]

[/row]
[gap]

بهترین کارت پستال ولنتاین ۲۰۲۰

برای انتخاب کارت ولنتاین ۲۰۲۰ می توانید از بین کارت تبریکهای روز ولنتاین موجود در سایت یک یا چند مورد را انتخاب کنید و بصورت اینترنتی خریداری کنید. اما می توانید کمی سلیقه بیشتری به خرج دهید و چندین روز قبل از روز ولنتاین یا روز عشق سفارش طراحی یک کارت پستال اختصاصی برای روز ولنتاین بدهید. اگر هم ایده و خلاقیتی از خودتان ندارید کافی است آن را به ما بسپارید ما سرشار از ایده های خلاقانه جذاب و فوق العاده هستیم که می توانیم یک کارت تبریک روز عشق به یادماندنی و خاطره انگیز برایتان طراحی و با بهترین کیفیت چاپ کنیم و درنهایت به آدرس دلخواه شما ارسال کنیم. می توانید خودتان تحویل بگیرید یا اینکه فرد موردنظرتان را سورپرایز کنید.

چگونه به کمک کارت پستال روز ولنتاین کسب و کار و برند تجاری خود را تبلیغ کنیم؟

چگونه به کمک کارت پستال روز ولنتاین کسب و کار و برند تجاری خود را تبلیغ کنیم؟

این روزها با کمبود پول بسیاری از افرادی که قصد تبلیغ دارند به رسانه های ارزان قیمت مانند کارت پستال روی می آورند. یک مزیت بزرگ استفاده از کارت پستال این است که ۸۰٪ از گیرندگان پست ادعا می کنند حداقل کارت پستال هایی را که دریافت می کنند برای یادگاری نگه می دارند. روز ولنتاین می تواند به عنوان یک فرصت ویژه برای صاحبان کسب و کار جهت راه اندازی کمپین های تبلیغاتی ارسال کارت پستال های ولنتاین یا کارت پستال تبریک روز عشق فانتزی و در عین حال جذاب باشد.

 • کارت پستال تبریک ولنتاین را روز ولنتاین ارسال کنید.
 • از کارت پستال های جذاب و خاص و خاطره انگیز برای روز ولنتاین استفاده کنید.
 • ارسال هدفمند داشته باشید: مخاطبان خود را با دقت هدف قرار دهید.
 • یک متن نوشته یا عکس نوشته جذاب و ماندگار و قانع کننده ایجاد کنید.
 • شما فقط چند ثانیه برای جلب توجه چشم انداز مخاطبان خود وقت دارید.
 • کارت پستال ولنتاین را شخصی سازی کنید: با استفاده از نام و عکس شخصی
 • از طراحی های جذاب کارت تبریک ولنتاین اختصاصی استفاده کنید
 • میتوانید سفارش طراحی اختصاصی با طرح و نوشته و عکس دلخواه خود را بدهید.
 • در صورت تمایل میتوانید سفارش طراحی کمپین تبلیغاتی کارت تبریک روز ولنتاین بدهید

سخن پایانی در خصوص کارت پستال برای ولنتاین

سخن پایانی در خصوص کارت پستال برای ولنتاین

امروزه برای اینکه در ذهن مخاطبان خود بتوانید ماندگار شوید دیگر روش های رایج تبلیغاتی خیلی بازدهی ندارد. اگر شما هم صاحب یک برند تجاری و یا یک کسب و کار فیزیکی یا آنلاین باشید با کمی خلاقیت می توانید با استفاده از کارت پستال از جمله کارت ولنتاین و کارت پستال های تبریک ولنتاین و روز عشق در یک روز طیف گسترده ای از مخاطبان را با هزینه بسیار کمتر از هزینه های هنگفت تبلیغاتی برای همیشه جذب خود کنید. لازمه این کار اعتماد به کارت پستال و کمی خلاقیت و ایده در طراحی و اجرا است که ما این را به شما هدیه می دهیم.

 1. فرقی ندارد کسب و کار شما فیزیکی باشد یا آنلاین! کارت پستال راهگشاست!
 2. تفاوتی ندارد که برند تجاری شما بزرگ است یا کوچک! کارت پستال به اندازه کافی بازدهی دارد!
 3. مهم نیست که شما صاحب یک مارکت کوچک هستید یا یک هایپرمارکت دارید!
 4. کارت تبریکولنتاین می تواند به اندازه ظرفیت و شهرت شما به کارتان رونق دهد

برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن سایت تماس بگیرید.

نمونه کارت پستالهای متناسب با این مناسبت در فروشگاه کارت پستال

[ux_products type=”row” columns=”5″ cat=”802″ products=”20″ orderby=”rand”]

چاپ اختصاصی کارت شب یلدا ویژه شرکتها و اشخاص حتی در تعداد اندک

چاپ اختصاصی کارت شب یلدا ویژه شرکتها و اشخاص حتی در تعداد اندک

چاپ اختصاصی کارت شب یلدا ویژه شرکتها و اشخاص حتی در تعداد اندک

نمیدانم شما تا چه اندازه با کارت تبریک فیزیکی برای مناسبت‌ها انس دارید اما به یاد دارم که یکی از اولین کارت تبریک هایی که برای تبریک تولد هدیه دادم یک کارت تبریک شب یلدا دست ساز بود که برای روز تولد یکی از عزیزانم به همراه هدیه روز تولد به او هدیه دادم و همین باعث شد که آن کارت تبریک یلدا مبارک به یک کارت پستال ویژه تبریک شب یلدا برای من و او تبدیل شود.

شاید در عصر مدرن امروزی کمی مسخره باشد کارت تبریک شب یلدا با مقوا درست کنیم و البته نیازی هم به این کار باوجود تکنولوژی بالای چاپ فوری و باکیفیت نخواهیم‌داشت. اما درنوع خود درآن زمان جالب‌بود. امروزه همه نوع کارت تبریک یلدا داریم از کارت تبریک موزیکال جالب شب یلدا گرفته تا کارت پستال یلدا کودکانه که براحتی و در کمترین زمان با بالاترین کیفیت چاپ میشوند.

اگر اهل تبریک فضای مجازی باشید میتوانید از کارت پستال دیجیتال شب یلدا و گیف تبریک شب یلدا بسیار جذاب استفاده نمایید اما شک ندارم شما هم کارت پستال فیزیکی را بر کارت پستال مجازی برای تبریک یلدا به عزیزانتان ترجیح می‌دهید.

چگونه در کمترین زمان کارت تبریک شب یلدا دلخواه‌ خود را چاپ و تحویل بگیریم؟

چاپ کارت یلدا مبارک در زمان کوتاه و فوری از طریق سایت و بصورت اینترنتی برای تمام هموطنان از سراسر کشور امکانپذیر است. همه نوع کارت پستال نیز امکان چاپ دارد. از تبریک عاشقانه یلدا گرفته تا کارت تبریک یلدا برای کودکان و انواع دیگر را می توانید از بین نمونه های موجود انتخاب و یا به دلخواه سفارش اختصاصی دهید. براحتی حتی از طریق گوشی موبایل می توانید سفارش خود را ثبت کنید و ان را در آدرس دلخواهتان دریافت نمایید. می توانید قبل از ثبت سفارش نیز تماس بگیرید. اگر قصد خرید تعداد بالایی داشته باشید به کمک راهنمایی و مشاوره ما می توانید بهترین کارت پستال ها برای شب یلدا را سفارش دهید.

مشاهده برخی از نمونه کارت پستال های شب یلدا در لینک زیر:

جذابترین نمونه کارهای سال های قبل برای طولانی ترین شب سال (کلیک کنید)

چاپ اختصاصی کارت پستال شب یلدا

چگونه کارت پستال شب چله را سفارشی کنیم؟

برای چاپ فوری و سفارشی کارت پستال برای شب چله می توانید ابتدا در خصوص کارت تبریک یلدا دلخواه تان و طرح آن برنامه ریزی کنید. برای این منظور ابتدا متن و نوشته کارت شب یلدا خود را انتخاب کنید. اگر در انتخاب متن و نوشته جذاب و دلخواهتان نیاز به راهنمایی باشد می توانید از متن های جذاب در این مورد که در سایت وجود دارد کمک بگیرید و یا ایده دریافت کنید.

بعد از انتخاب متن نوشته روی کارت تبریک شب چله نوبت به انتخاب و طراحی گرافیکی کارت تبریک شب چله می‌رسد.

اگر خودتان گرافیست باشید که می توانید آن را طراحی کنید ما نیز برایتان چاپ فوری می کنیم. در غیر اینصورت می توانید طراحی گرافیکی کارت پستال تان را به ما بسپارید ما در این زمینه بسیار باتجربه و حرفه ای هستیم و این کار را به بهترین شکل برایتان انجام می دهیم. در مرحله طراحی گرافیکی برخی از دوستان که مایل هستند از تصویر و عکس شخصی برای نمونه یک عکس یادگاری شب یلدا سال های قبل بر روی کارت پوستال شب چله خود به عنوان زمینه طرح استفاده کنند می توانند آن را برایمان ارسال کنند.

در نهایت نیز کارت پستال شما بعد از ارسال متن سفارشی و عکس سفارشی و خاطره انگیز بصورت یک کارت تبریک شب یلدایی کاملا اختصاصی طراحی میگردد و قبل از چاپ در صورت درخواست شما برای بازبینی به شما ارائه می‌شود! بعد از آن نیز برای چاپ فوری با کیفیت بالا زیر چاپ می‌رود و برایتان ارسال می‌شود.

[gap]

[row style=”collapse” width=”full-width” h_align=”center”]

[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”5406″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”5402″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”3884″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”3872″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]

[/row]
[gap]

چند ایده جالب و جذاب برای طراحی سفارشی کارت یلدا

 1. کارت یلدا را با عکس نوشته دلخواه تان چاپ کنید! یا عکس نوشته دلخواهتان را کارت پستال یلدا کنید!
 2. از یک عکس شخصی خاطره انگیز از شب یلدای سال های قبل برای کارت تبریک یلدا استفاده کنید!
 3. اگر قصد برگزاری مهمانی کوچک یا بزرگ در شب یلدا دارید! از کارت دعوت برای شب یلدا با طرح مهمانی استفاده کنید!

بازاریابی به سبک کارت تبریک برای یلدا

بسیاری از شرکتها در این روز برای مشتریان، همکاران و کارمندان خود یک هدیه کوچک ارسال میکنند و معمولا در کنار هدیه خود از یک کارت تبریک تبریک شب یلدا به متن و لوگو اختصاصی نیز قرار میدهند و از این کارتها به عنوان ابزار بازاریابی استفاده میکنند. به علاوه برخی فروشگاهها داخل کارت پستالها یک کد تخفیف اختصاصی چا÷ میکنند و از مشتریان خود دعوت میکنند تا تاریخ مشخص از این کد استفاده کنند و خریدی از آنها انجام دهند. شما میتوانید کارت پستال های ارسالی را پیگیری کنید. برای این کار می توانید برای هر کارت پستال یک شماره منحصربه فرد و یا کد قرار دهید. این کار برای هدفمند کردن ارسال کارت دعوت یلدا بسیار مفید است. با این روش می توانید مخاطبان را به خوبی آنالیز کنید. برای ارزیابی آنان در تماس های تلفنی درست بعد از تحویل کارت ها می تواند از آنها کد کارت تبریک ارسالی را درخواست کنید.

کارت پستال یلدا خود را با اطلاعات مفید طراحی کنید

به عنوان مثال: اگر شما یک سرویس تعمیر کامپیوتر هستید یک لیست از 10 نکته تاپ مربوط به تعمیر و نگهداری رایانه را می توانید درج کنید.

چشم انداز خود را در کارت تبریک یلدا دقیق مشخص کنید

برای مثال: اگر می خواهید از کارت تبریک یلدا برای یک سمینار برنامه ریزی استفاده کنید خیلی شفاف درج کنید که فوراً با شما تماس بگیرد. یک قانون خوب برای بازاریابی با کارت پستال قراردادن شماره تماس و ترغیب به تماس برای اقدام است.

در کارت تبریک شب یلدا پاداش یا یک هدیه قراردهید

هیچ کس از اینکه برنده یک تبلیغ شود یا یک خدمت و محصول را با قیمت ویژه بدست آورد بدش نمی‌آید. یک متن پر از اطلاعات جذاب ارائه دهید. نه در مورد خودتان و یا شرکت تان بلکه درباره مخاطبان! لازم نیست حتما هدیه شما ارزش مادی بالایی داشته باشد! پاداش و هدیه شما می تواند یک کارت پستال ساده خاص باشد.

انواع روش های ارتباطی با خودتان را در کارت دعوت شب یلدا ذکر کنید

بر روی کارت تبریک برای شب یلدا آدرس پستی خود را چاپ کنید! … شماره تلفن و پیش شماره … شماره فکس… آدرس ایمیل … آدرس وب سایت … اکانت تان در تمام شبکه های اجتماعی محبوب.

 • برای کسب و کار بهتر است طراحی کارت دعوت برای شب یلدا شبیه به تجارت شما باشد
 • کارت پوستال شب یلدا خود را امضا کنید.

[gap]

[row style=”collapse” width=”full-width” h_align=”center”]

[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”3860″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”3848″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”3817″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”1800″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]

[/row]
[gap]

شب چله چیست؟

 1. شب یلدا اولین شب فصل زمستان می باشد.
 2. شب یلدا پایانی برای فصل پائیز است.
 3. اولین شب زمستان را طولانی ترین و تاریکترین شب در طول سال میدانند
 4. یلدا از کلمه سریانی به معنای تولد برگرفته شده است.
 5. ایرانیان قدیم از چند هزار سال پیش شب یلدا تا سپیده دم صبح بیدار می‌مانند
 6. فال حافظ گرفتن از آداب و رسوم بی نظیر شب یلدا است.
 7. شاهنامه خوانی و قصه گویی پدربزرگ و مادربزرگ از آیین‌های یلدا است.

میوه‌ های شب یلدا

 1. هندوانه: هندوانه یادآور حرارت و گرمای تابستان و خورشید است.
 2. انار: رنگ سرخ آن نماد عشق است! این میوه در سفره شب یلدا نماد شادی و تولد است.
 3. آجیل و تخمه: تخمه و آجیل خوردن به سنت نوروز ایرانی در شب یلدا رسم است! آجیل شب یلدا شامل پسته، بادام، فندق و گردو است! آجیل کیلویی چند!!!

سخن پایانی و جمع بندی برای سفارش ارسال کارت پستال شب چله

در این مطلب سعی کردیم که کارت تبریک  یلدا را بهتر به شما معرفی کنیم. برخی از قابلیت هایی که کارت پستال شب چله برا بهتر کردن لحظات تان و یا رونق و معرفی کسب و کارتان دارد را ذکر کنیم. و چند ایده ساده و در عین حال قدرتمند برای استفاده از کارت تبریک یلدا به شما بدهیم. در انتها برای هرگونه سوال و یا راهنمایی و یا درخواست و سفارش می توانید با شماره تماس ما که در سایت ذکر شده است تماس حاصل فرمائید.

در انتها برخی از خدمات در زمینه کارت پوستال شب یلدا را برایتان ذکر می کنیم:

 • چاپ فوری و یکروزه کارت تبریک شب یلدا در تمام زمینه های شخصی و تجاری
 • چاپ فوری و اختصاصی کارت یلدا به سبک کارت های دست ساز
 • بهترین قیمت کارت تبریک ویژه تبریک شب یلدا برای سفارشات تعداد بالا
 • کارت تبریک یلدا کودکانه ویژه مهد کودک ها و پیش دبستانی ها
 • چاپ اختصاصی و فوری کارت یلدا مبارک برای مدارس و کارت تبریک یلدا برای کودکان
 • چاپ فوری و ارسال به آدرس مد نظر برای کارت تبریک عاشقانه یلدا
 • طراحی و چاپ فوری و اختصاصی کارت تبریک یلدا برای تمام اصناف و کسب و کارها
 • طراحی ویژه کارت پستال برای شب یلدا مخصوص کافی شاپ ها
 • چاپ فوری و اختصاصی کارت دعوت شب یلدا برای رستوران ها با طرح تخفیف ویژه
 • طراحی و چاپ فوری کارت شب یلدا مختص فست فودها با برچسب ویژه تخفیف
 • طراحی اختصاصی و چاپ فوری کارت تبریک شب یلدا برای سالن های اجتماعات
 • فروش اینترنتی کارت پوستال شب یلدا بصورت تکی و تعداد بالا
 • ایده یابی و تبلیغات و برندینگ کسب و کارتان با کارت دعوت برای شب یلدا
 • خرید اینترنتی آسان کارت تبریک شب یلدا

در ادامه چند نمونه متن تبریک شب یلدا قرار داده ایم که در صورت تمایل میتوانید از این متن ها برای چاپ یا نوشتن داخل کارت خود استفاده کنید.


        پاییز ثانیه ثانیه می گذرد یادت نرود اینجا کسی هست که به اندازه تمام برگهای رقصان پاییز برایت آرزوهای خوبی دارد عمرت یلدایی,دلت دریایی,روزگارت بهاری


چه سخاوتمند است پاییز،که شکوه بلندترین شبش را خالصانه پیشکش تولد زمستان کرد…

زمستانتان سفیدوسلامت… یلدا مبارک…


“دیدن هربامداد اتفاق ساده ای نیست” خوشایندست و تکرار ناپذیر، گنجشكها بیخود شلوغش نمیکنند… معجزه را میبینند… دوستان چهارفصلم , آخرين شب پاييز بر وفق دلتان باد… يلدایتان شاد باد…


صدای تیک تاک ساعت می آید،

زمان می گذرد…

و یلدا دستهای پاییز را در دستان زمستان می گذارد…

کاش…یلدا فکری به حال دستهای ما می کرد…

“پیشاپیش یلدا مبارک”


شب یلدا شب بزم و سرور است / شبی طولانی و غمها بدور است

شباهنگام تا وقت سحرگاه / بساط خنده و شادی چه جوراست

یلدا مبارک


همه لحظه های پایانی پائیزت پر از خش خش آرزوهای قشنگ ،برای آرزوهایت آرزو دارم که برآورده شوند ….

شب یلدا مبارک


بوی یلدا را میشنوی ؟

انتهای خیابان آذر

باز هم قرار عاشقانه پاییز و زمستان”

قراری طولانی …

به بلندای یک شب …

 یلدا مبارک


این قافله عمر عجب می گذرد

دریاب دمی که با طرب می گذرد

ساقی غم فردای حریفان چه خوری

پیش آر پیاله را که شب می گذرد

یلداتون مبارک

نمونه کارت پستالهای متناسب با این مناسبت در فروشگاه کارت پستال

[ux_products type=”row” columns=”5″ cat=”1035″ products=”20″ orderby=”rand”]

چگونه یک کارت پستال روز پدر سفارشی را ضمیمه هدیه خود کنید

چگونه یک کارت پستال روز پدر سفارشی را ضمیمه هدیه خود کنید

چگونه یک کارت پستال روز پدر سفارشی را ضمیمه هدیه خود کنید

اگر قصد خرید هدیه روز تولد پدر خود را دارید، یکی از گزینه های عالی برای متفاوت کردن هدیه خود، کارت تبریک تولد پدر است و می توانید با خرید کارت پستال روز پدر، او را حسابی خوشحال کنید. 

اگر شما هم تاکنون برای تبریک روز مرد به پدر یا همسر و یا هر عزیز دیگری از کارت تبریک روز مرد استفاده نکرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم برای یک‌بار هم که شده با خرید کارت تبریک روز مرد این روز را که فقط یک‌بار هم در سال بیشتر نیست به پدر و یا مرد موردعلاقه‌تان تبریک بگویید. قطعاً ارزش این کار از لحاظ مادی قیمت گذاری نمی‌شود.

با یک کارت پستال روز پدر می‌توانید شادی را به پدرتان هدیه دهید

یافتن کارت تبریک روز پدر در سالهای گذشته کار بسیار دشواری بود و شما به سختی می توانستید حتی در شهر کتاب یا فروشگاههای لوازم تحریر فروشی کارت پستالی را برای مناسبت روز مرد و روز پدر پیدا کنید، اما امروز فروشگاه کارت پستال بابیش از 1500 مدل متنوع کارت پستال تقریبا در هیچ موضوعی با فقدان کارت تبریک مواجه نیستیم. حالا هر ساله با نزدیک شدن به روز پدر بسیاری از ایرانیان از سراسر کشور ، بخصوص افرادی که به فروشگاههای کارت پستال دسترسی ندارند به فروشگاه اینترنتی ما مراجعه میکنند و با خرید کارت پستال روز پدر این روز را برای پدران خود ماندگار میکنند.

ما کارت پستالهای متنوعی با موضوعات مختلف داریم. که انها را به مرور در سایت اضافه کرده ایم. مثلاً کارت پستال روز معلم و کارت پستال روز مادر و روز زن و همچنین کارت پستال روز ولنتاین از مواردی بود که به لیست مناسبت‌های سالانه اضافه کردیم.

عاشق پدرت هستی؟

کارت پستالی سفارشی روز پدر را به او هدیه دهید و یک احساس فوق‌العاده را در این روز به او هدیه کنید. بیایید کارت پستالی با عکس پدر خود را به آن‌ها هدیه داده و از آن‌ها  قدردانی کنید. کارت پستال ها برای پدران در همه جای ایران مناسب است. برای پدرتان بنویسید که چقدر او را دوست دارید و از تمام اوقات لذت بخشی که باهم داشته‌اید قدردانی کنید. با پیامی که به پدرتان اشک شوق و عشق می‌بخشد به او بگویید که روز پدر برای شما چه معنایی دارد. برای چاپ کارت پستال پدر سفارشی کافی است با ما تماس بگیرید، عکس پدر خود را برای ما بفرستید و یک متن تبریک اختصاصی هم آماده کنید که ما آن را داخل کارت پستال برای شما چاپ کنیم.

روز پدر چه ماهی از سال شمسی است؟

در فرهنگ ایرانی روز تولد اولین امام شیعیان یعنی روز تولد حضرت علی را روز پدر نام‌گذاری کردند. از آنجایی‌که روز ولادت امام علی در ۱۳ ماه رجب از تقویم قمری است بنابراین به‌طور دقیق نمی‌توان یک تاریخ دقیق یا یک ماه از سال شمسی را برای روز پدر معین کرد. دلیل این امر هم این است که تقویم قمری به نسبت تقویم شمسی در گردش است و ثابت نیست. اگر قصد خرید کارت پستال روز پدر داشته باشید، بهتر است بدانید که روز پدر چه روزی است. البته کافی است نگاهی به تقویم بیندازید. مثلاً در سال ۱۳۹۸ روز پدر ۱۸ اسفندماه بود ولی در سال ۱۳۹۹ روز پدر ۷ اسفندماه خواهد بود یعنی ۱۱ روز هرسال به عقب برمی‌گردد.

روز مرد در تقویم شمسی چه زمانی است؟

اگر قصد خرید کارت نبریک روز مرد یا همان کارت تبریک برای روز پدر دارید قطعاً میدانید روز مرد همان روز پدر است. یعنی روز ولادت و تولد حضرت علی می‌باشد. از کارت پستال روز مرد میتوانید برای تبریک روز تولد مردان زندگی خود نیز استفاده کنید. بسیاری از افرادی که به فروشگاه ما مراجعه میکنند معمولا فقط برای یک مناسبت خرید نمیکنند، بلکه تعداد چند عدد کارت پستال متنوع برای روز مرد و روز پدر سفارش میدهند و در مناسبتها و روزهای مختلف آن کارت پستال ها را به همسر یا شریک عاطفی خود هدیه می دهند و با این کار به اون نشان میدهند که به فکر او هستند و آن مرد جایگاه ویژگی را در زندگی آن زن دارد.

چرا کارت پستال روز پدر ارزشمند است؟

وقتی یک کارت برای روز پدر یا کارت روز مرد خریداری می‌کنیم و به او هدیه می‌دهیم اولین چیزی را که به او می‌فهمانیم این است که ما به یاد او بوده‌ایم و اولین نکته‌ای را که او با دریافت کارت پستال روز پدر متوجه می‌شود این است که معنای هدیه کارت پستال پدر از سوی فرزند چیزی بالاتر از این نیست که هنوز فرزندش او را فراموش نکرده است. این همان ارزش بالای یک هدیه با قیمت ناچیز است که کار بزرگی را با همین ارزش مادی کم انجام می‌دهد و این نشان از ارزش بالای آن است. 

به این علت که شما برای چاپ یک کارت پستال اختصاصی روز مرد باید از قبل برنامه ریزی کنید و مانند سایر هدایا نظیر جوراب، کروات یا لباس و وسایل تفریحی نیست که با رفتن به فروشگاه و خرید آن کار تمام شود، کارت پستال معمولا جایگاه بالاتری را از نظر ارزشی در ذهن مخاطب دارد و همه ما کالاها و هدیه ها را استفاده میکنیم اما معمولا کارت پستال ها را دور نمیاندازیم و تا ابد در صندوقچه خود نگه میداریم و گه کاه با نگاه کردن به آن خاطرات گذشته خود را مرورد میکنیم.

تبریک روز پدر با خرید اینترنتی کارت پستال برای روز پدر

عصر امروزی عصر مشغله کاری است و بسیاری از افراد به دلایل مختلف ممکن است فرصت پیدا نکنند که در روز پدر و روز مرد به پدرشان سرزده و با او دیدار کنند چه رسد به اینکه بخواهند وقت گذاشته برای این عزیزان هدیه خریداری کرده و به دیدار آنها بروند. در چنین مواقعی بازهم می‌توان به این عزیزان فهماند که هنوز آن‌ها را به یاد داریم. خیلی هم کار سختی نیست و ممکن است شما هم تاکنون از این مدل کارها کرده باشید. به خصوص اگر در شهر خود نیستید و از پدر خود فاصله مکانی دارید این مورد میتواند برای شما بسیار جذاب باشد. در این مواقع که ممکن است نتوانیم به دیدار این عزیزان برویم و حضوری روز مرد و روز پدر را به آنان تبریک بگوییم می‌توانید یک کارت تبریک روز پدر با گوشی موبایل سفارش دهید و در آدرس تحویل به‌جای آدرس خودتان آدرس این عزیزان را وارد کنید.

به همین سادگی در روز پدر یک کارت تبریک برای روز پدرتان ارسال می‌کنیم. بعلاوه اینکه می‌توانیم هدیه روز پدر را نیز به همین روش سفارش دهیم.

[gap]

[row style=”collapse” width=”full-width” h_align=”center”]

[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”2368″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”2360″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”2348″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”753″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]

[/row]
[gap]

کارت پستال روز پدر سفارشی

اگر فروشگاه یا کسب و کاری دارید، چگونه می‌توانید با کارت پستال روز مرد به رونق کسب و کار خود کمک کنید؟

مناسبت‌های مهم سال و اعیاد تقویمی ازجمله روز مرد و روز پدر یکی از بهترین زمان‌هایی است که صاحبان کسب و کار برای فروش ویژه محصولات روی آن‌ها برنامه‌ریزی می‌کنند. به همین منظور ممکن است کمپین‌های فروش ویژه با تخفیف‌های فوق‌العاده را برگزار نمایند. یا اینکه ممکن است از این ایام سال برای معرفی هرچه بیشتر خود و محصولاتشان استفاده نمایند. فروشگاه کارت پستال به‌عنوان یک مرجع و مرکز چاپ و فروش کارت پستال با گرافیک ویژه و طرح‌های بسیار زیبا و جذاب ازجمله کارت تبریک برای روز پدر و کارت پستال روز مرد می‌تواند ابزار بازاریابی خاطره‌انگیزتری را برایتان آماده کند. شما میتوانید برای مناسبت روز پدر تعدادی کارت پستال روز پدر یا کارت پستال روز مرد سفارش دهید که با متن اختصاصی و لوگو شما چاپ شده اند و یک ابزار بازاریابی کاملا اختصاصی داشته باشید. این کارت پستالها را میتوانید همراه هر سفارش برای مشتریان خود ارسال کنید. مثلا در روزهای قبل از روز پدر بسیاری از فروشگاههای عطر و لباس از این ایده استفاده میکنند و به خانم هایی که از چند روز قبل برای خرید هدیه به فروشگاه شان مراجعه میکنند یک عدد کارت پستال هم میدهند تا از آن برای هدیه به همسر یا پدر خود استفاده کنند.

 قطعاً هزینه این مدل تبلیغات بسیار کمتر از هزینه هنگفت سایر روش‌های تبلیغاتی خواهد بود. شما میتوانید یک کارت تبریک اختصاصی با متن و لوگو اختصاصی خود چاپ کنید و در این روز یا در ایام منتهی به روز پدر همراه سفارشها برای مشتریان خود ارسال کنید.

کارت تبریک اختصاصی روز مرد یا کارت پستال روز پدر به افزایش فروش شما کمک میکند.

برای به‌کارگیری این روش باید هدفمند عمل کنید. به‌عنوان‌مثال دو نوع کارت پستال روز مرد آماده کنید. نوع اول مخصوص مشتریان شما طراحی می‌شود و هدف آن تبدیل این مشتریان به مشتریان وفادار است و نوع دوم برای آن دسته از افرادی که شمارا می‌شناسند و هنوز هیچ خریدی از شما نداشته طراحی شود که هدف در اینجا اضافه نمودن این افراد به جمع خریداران است. حتی می‌توانید گزینه سومی را نیز برای سایرین طراحی کرده و همه را به سمت لینک مخصوص که بر روی کارت پستال سفارشی شما درج می‌شود هدایت نمایید. می‌توانید با طراحی کارت پستال سفارشی برند خود در روز مرد علاوه بر اینکه کارت تبریک روز مرد را به آنان هدیه دهید برندتان را با متن مدنظرتان و طراحی و گرافیک دلخواه با لوگو برند در ذهنشان ماندگار نمایید.

هر ایده ای که در ذهنتان باشد ما برایتان طراحی و چاپ می‌کنیم. مثلا میتوانید یک کد تخفیف اختصاصی با تاریخ انقضای سه ماه روی کارت چاپ کنید تا بتوانید زمینه فروش محصولات خود را طی ماههای آینده فراهم کنید.

[gap]

[row style=”collapse” width=”full-width” h_align=”center”]

[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”745″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”736″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”728″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”669″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]

[/row]
[gap]

برخی از خدمات کارت پستال برای تبریک روز مرد

 • فروش اینترنتی کارت تبریک روز پدر به‌صورت تکی و تعداد بالا
 • پذیرش سفارش کارت پستال روز مرد ویژه شرکت‌ها و سازمان‌ها
 • کارت تبریک برای روز پدر و ارسال به آدرس شما در روز پدر
 • چاپ کارت روز پدر با متن دلخواه شما و تصویر شخصی دلخواه
 • چاپ و فروش کارت برای روز پدر با آدرس سایت شما
 • پذیرش سفارش کارت تبریک روز پدر در تعداد بالا با گرافیک بالا
 • کارت پستال پدر منحصربه‌فرد و بدون نمونه مشابه
 • چاپ و فروش اینترنتی کارت پستال برای پدر ویژه فرزندان خوش‌سلیقه
 • کارت روز پدر برای تبریک روز مرد و روز پدر از طرف همسر با متن دلخواه
 • کارت پستال تولد پدر برای تبریک خاطره‌انگیز روز پدر برای خانم‌ها

برخی از خدمات برای اصناف مختلف

 1. چاپ حرفه‌ای کارت پستال روزپدر برای فست فودها و تبریک روز مرد به مشتریان
 2. کارت پستال برای روز مرد ویژه رستوران‌ها و بیرون برها و سفره‌خانه‌های سنتی و مدرن
 3. چاپ اختصاصی کارت پستال روزمرد ویژه فروشگاه های اینترنتی مختلف
 4. کارت پوستال روز پدر با طراحی حرفه‌ای با لوگو و متن سفارشی و آدرس سایت ویژه شرکت‌ها
 5. چاپ ویژه کارت روز مرد برای سایر کسب و کارهای بزرگ و کوچک به‌صورت کاملاً اختصاصی

خرید آنلاین و اینترنتی کارت پستال روز پدر از سایت

کارت تبریک روز پدر با عکس سفارشی هدیه مناسبی برای پدر شما است.

کارت تبریک تان را با عکس خود با طرح‌های ما آنلاین سفارش دهید.

کارت تبریک تان را با عکس پدر خود به‌صورت آنلاین شخصی کنید.

از هرجای ایران به‌صورت آنلاین می‌توانید کارت تبریک روز پدر را به‌صورت آنلاین خرید و تحویل بگیرید.

ما سفارشتان را برای شما چاپ و ارسال می‌کنیم.

روز پدر و روز مرد بر همه مردان و پدران سرزمین ایران مبارک باد

 در ادامه چند نمونه متن تبریک روز پدر قرار داده ایم که در صورت تمایل میتوانید از این متن ها برای چاپ یا نوشتن داخل کارت خود استفاده کنید.


 ای تمام زندگی و هستی ام، عشق را با تو تجربه كردم و بدان مروارید زیبای عشقت همیشه در صدف سرخ قلبم جای دارد. بهترینم، به پای همه خوبیهایت برایت خوب بودن، خوب ماندن و خوب دیدن را آرزو می كنم. روز مرد را به تو عزیزترینم تبریك می گویم.


پدر جان ، با یك دنیا شور و اشتیاق وضوی عشق می گیرم و پیشانی بر خاك می گذارم و خداوند را شكر می كنم كه فرزند انسان بزرگ و وارسته ای چون شما هستم. پدر جان عاشقانه دوستت دارم و دستانت را میبوسم. (متن تبریک روز پدر)


میگن خداوند به هر كسی به اندازه دلش داده ببین دل من چقدر بزرگه كه خدا تو رو به من داده. نازنینم با تمام وجود دوستت دارم و مردانگی ات را می ستایم و به وجودت افتخار می كنم. روزت مبارك.


زندگی و زیستن را در كنار تو دریافتم. مرد زندگی ام به اندازه تمام لحظه های زیستنت دوستت دارم. روز یكی شدن مان را به تو تبریك می گویم و از خدا می خواهم سالیان سال سایه ات بالای سرم باشد. (متن تبریک کارت پستال روز پدر)


لطیف ترین یاس های سپید ار در میان حریری هفت رنگ از ابریشم می پیچم و آن دسته گل را به غنچه هایی ازگل سرخ وزین كرده و تقدیمت می كنم . همسرم دوستت دارم.


ای نام زیبایت همیشه اعتبارم، خدمت به تو در همه حال هست افتخارم . پدرجان باش و با بودنت باعث بودن من باش.


من به تو دل دادم و به چشمان تو خندیدم . به تو پیوستم و تا ابد و تا همیشه دوستت دارم . روز مرد را با یك دنیا عشق به تو تبریك می گویم . امیدوارم شمع وجودت روشن و زندگی ات همیشه سبز باشد.


همسر مهربانم با وجود تو، مرا به الماس ستارگان نیازی نیست، این را به آسمان بگو. تو به قلب من شادی و به جانم روشنایی می بخشی . روزت مبارک باد.


پدرم : منی که پدر شده ام می دانم چه رنجهایی برای من کشیدی. من می دانم که با چه سختی هایی نیازهای من را بر طرف کردی ، پدرم قسم به تمام روزهای سرد و گرم که برایم زحمت کشیدی دوستت دارم و خیالت برایم تکیه گاه است … روزت مبارک .


همسفر زندگیم وجود نازنین تو بهانه زیستن است. تو زیباترین حضور عاشقانه در زندگی من هستی. عاشقانه و بی نهایت دوستت دارم، بیش از آنچه تصور كنی. روزت مبارک.


خدای اطلسی ها با تو باشد/پناه بی كسی ها با توباشد/تمام لحظه های خوب یك عمر/به جزء دلواپسی ها با تو باشد…..پدر عزیزم روزت مبارك.

صدها شاخه گل مریم تقدیم شما باشد كه برای من در جهان بهترین هستید. روز پدر مبارك. (متن تبریک روز پدر)


نقش پدر در دلهاست و دیگری جای او را نمی گیرد، آن كه دلها به عشق او زنده است، در دل عاشقان نمی میرد. پدر عزیزم روزت مبارك

مهربان ترین بابای دنیا

صادقانه دوستت داریم و هزاران شاخه گل شقایق تقدیمت می كنیم.


همسر خوبم به ذهنم سپرده ام كه غیر از تو به كسی فكر نكنم، به چشمانم یاد داده ام كه جز تو نبیند و در روز مرد هدیه ام برای تو قلبی است كه تا ابد می تپد.

همسر عزیزم یك شاخه گل ، یك دنیا مهربانی ، به تو كه هم گلی و هم مهربانی . روزت مبارک.


همسر عزیزم

با قلبی سرشار از شادی و شور خوشبوترین و لطیف ترین گلهای هستی را، همراه با خوش آهنگترین ترانه گیتی، به مناسبت روز مرد تقدیمت می كنم.


روز پدر بهانه است كه بگوییم همیشه به داشتن پدری چون شما افتخار میكنیم و همیشه این جمله زیبای شما را به یاد دارم كه گفتی هیچ وقت موفقیت بزرگی بدون پشتكار مقدور نیست. امیدوارم همیشه در زندگی موفق و شادكام باشید.(متن تبریک روز پدر)

پدر عزیزم

ای كاش توان آن را داشتیم كه از عرش تا فرش را برایت گلباران كنیم و بر دستان پر از مهر و عاطفه ات كه مظهر عشق و ایثار است بوسه زنیم تو در تمام طول سالهای عمرمان و حتی در نبود مادرمان، همچون خورشیدی بر زندگیمان تابیدی. روز پدر را با سبدی از گلهای یاس و نرگس تبریك می گوییم.


ای شبنم عشقت كه زیباترین شبنمی بود كه روی گلبرگ های قلبم نشست. بدان كه تا وقتی شقایق هست دوستت دارم.روزت مبارک.


همسر عزیزم،

برای چیدن ستاره های قلبت با سبدی پر از گلهای زیبا می آیم و گل ها را در باغچه دلت می كارم تا بدانی چقدر دوستت دارم . روز پدر مبارك.(متن تبریک روز پدر و روز مرد)


همسر عزیزم از وقتی خانه عشقت پناهگاه خستگی ام شد،اندیشیدم که الهه عشق بهترین را نصیب من کرده است. روزت مبارک.


پدر عزیزتر از جانم، فرا رسیدن روز خوش یمن و مبارک پدر را تبریک میگویم و امیدوارم سایه مهر و محبت تو پیوسته بر سرم باشد و همیشه در پناه خداوند منان در کنار هم باشیم.


همسر عزیزم، عشق را اولین بار در نگاهت تجربه کرم زندگی را در کنار تو آموختم. دلم را به تو بهترین امینم سپردم. روزت مبارک.


پدر عزیزم!

زیبایی عشق، پاکی صداقت، اوج مهربانی و نهایت آرامش همه در کنار تو برایمان معنی پیدا کرده است. روزت مبارک.


پدر جان

سحرگاهان که نسیم آیتی از پاک بودن را به گل ها هدیه میبخشد/به آن محراب پاکش آرزو کردم برایت/خوب دیدن، خوب بودن، خوب ماندن را/با تمام وجودم دوستت دارم. روزت مبارک.


تندیس جاودانه ایثار و فداکاری، پدر نازنینم

به کمال روح انسان، به حیات جسم ، به تمام دنیا، به صدای رعد و طوفان، به نسیم عهد و پیمان، به خدای جسم و روحم، به نگاه پر شکوهت، که تو را عاشقانه می پرستم. روزت مبارک.


پدر بزرگوارم،

تو گرانمایه ترین تصویری

من اگر  قاب تو باشم کافی است.

امیدوارم همیشه سالم و تندرست باشی و سایه بلندت همواره بر سر ما باشد.(متن تبریک روز پدر)


همسر عزیزم،

همدم تنهایی ام، به وسعت قلب مهربانت دوستت دارم. روزت مبارک.

تقدیم به بهترین همسر دنیا


همسر عزیزم،هزاران شاخه گل را با تمامی وجود تقدیمت میکنم و به خاطر تمامی خوبیهایت بر دستانت بوسه میزنم و این روز را به همراه فرزندانمان به تو بهترینم تبریک میگویم.


پدر عزیزم

به خاطر تمام خوبیهایی که در حق من کردی و به من بال و پر دادی و مرا بالنده کردی و با سوختن خود عشق و شور را در وجودم روشن کردی، با تمام وجودم و با تک تک سلولهایم دوستت دارم.


همسر عزیزم، ای سربلند تر از هر فصل و ای باشکوه تر از هر ماه، تو را دوست دارم، تو را که زاده فصل سبز انتظاری. تویی که سلام و کلام و نگاهت همه بوی بهار میدهد و عشق هدیه میکند. عزیزم روزت مبارک


همسرعزیزم، یک باغ گلهای یاس و میخک ، یک دریا عشق و اشتیاق و پولک، یک حس پاک و یک قلب بی قرار و کوچک فقط می خواهد بگوید عزیزم روزت مبارک.


همسر عزیزم، از وقتی شریک زندگی ام شده ای، هر روز بیشتر از دیرروز دوستت دارم، وجود نازنینت بهترین تکیه گاه و مهربانیهایت بزرگترین دلیل برای زنده بودن من است.

[gap height=”60px”]

نمونه کارت پستالهای متناسب با این مناسبت در فروشگاه کارت پستال

[ux_products type=”row” columns=”5″ cat=”843″ products=”20″ orderby=”rand”]

کارت پستال روز مادر در انواع جذاب سنتی و مدرن با متن و طرح دلخواه

کارت پستال روز مادر در انواع جذاب سنتی و مدرن با متن و طرح دلخواه

کارت پستال روز مادر در انواع جذاب سنتی و مدرن با متن و طرح دلخواه

ارسال کارت پستال روز مادر برای تبریک روز زن و روز مادر به مادران ساده‌ترین و درعین‌حال جالب‌ترین و جذاب‌ترین راه تبریک این روز به مادران است. این‌که چگونه یک کارت تبریک برای روز مادر و بزرگداشت این روز علاوه بر هدیه تبریک روز مادر ، به مادر خود هدیه دهید، ما به شما خواهیم گفت. یکی از لذت‌ها و لحظات خوب زندگی برای خانم‌ها لحظه مادر شدن است. برای تشکر از مادر هیچ‌چیز بهتر از شکار فرصتی برای جشن گرفتن پیوند ویژه بین یک مادر و فرزند نیست. روز مادر و روز زن این فرصت را در اختیارتان قرار می‌دهد تا بتوانید همانند سایر روزها این روز را حداقل با یک کارت تبریک مادر به او تبریک بگویید.

روز مادر همیشه زودتر ازآنچه فکر کنید از راه می‌رسد، برای آنکه این روز را فراموش نکنید می‌توانید برنامه‌ریزی کرده و خود را از قبل آماده کنید. می‌توانید به نوع کارت تبریک روز مادری فکر کنید که قصد دارید به مادرتان هدیه بدهید. برای انتخاب کارت تبریک برای روز مادر توصیه‌های ما در مورد نحوه خرید کارت روز مادر می‌تواند به شما کمک کند.

طراحی بهترین کارت پستال روز مادر

طراحی بهترین کارت پستال روز مادر برای تبریک روز زن

در قسمت‌های مختلف دنیا معمولاً روز مادر روز یکشنبه می‌باشد! اما در ایران متفاوت است! روز مادر در جهان به یک اجتماع سالانه خانواده تبدیل‌شده و فرصتی برای فرزندان برای گذراندن اوقات خوش در کنار مادرانشان است. می‌توانید برای این روز یک کارت تبریک روزمادر اختصاصی و ویژه سفارش دهید. در این روز فرزندان معمولاً هنگام رفتن به خانه دسته گل‌ و شیرینی برای مادران خود تهیه می‌کنند. به دلیل همین سنت است که در فرهنگ دیگر کشورها معمولاً در روز یکشنبه به مادران گل هدیه می‌دهند.

کارت تبریک روز زن

چگونه با یک متن نوشته و طراحی زیبا جذاب‌ترین کارت پوستال روز مادر را سفارش دهیم؟

((بهترین مادر همیشه …))  هر نوشته و متنی با این نوع جمله‌ها شروع شود، مطمئناً لبخندی بر چهره مادر شما می‌گذارد. طراحی اختصاصی با طرح شخصی مانند یک عکس و تصویر خاطره‌انگیز علاوه بر اینکه آن را جذاب و ماندگار می‌کند نشان می‌دهد در انتخاب کارت خود وقت گذاشته‌اید. احتمالاً شما مادرتان را بهتر از هر کس دیگری روی کره زمین می‌شناسید. بنابراین می‌توانید خودتان طرح کارت پستال روز مادر را به ما پیشنهاد دهید. ما نیز بالاترین کیفیت چاپ و طراحی را برای خلق زیباترین کارت تبریک روز مادر بکار می‌بریم.

[gap]

[row style=”collapse” width=”full-width” h_align=”center”]

[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”4459″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”4453″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”4449″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”4441″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]

[/row]
[gap]

کارت تبریک روز مادر

روز مادر در ایران چه روزی است؟

روز مادر روزی برای بزرگداشت مادران است. کارت تبریک روز مادر یکی از بهترین راه‌های هدیه دادن به مادرتان در این روز است. باکمی برنامه‌ریزی و خلاقیت می‌توانید مادرتان را با یک کارت پستال برای روز مادر سورپرایز کنید. روز مادر جشنی است که به مادر خانواده و همچنین مادر بودن ، پیوند مادر و تأثیر مادران در جامعه احترام می‌گذارد. این جشن در روزهای مختلف در بسیاری از نقاط جهان برگزار می‌شود. برگزاری این جشن در ماه‌های مارس یا ماه مه رایج‌تر است. خرید کارت تبریک برای مادر در این روز در نقاط مختلف جهان بسیار متداول است.

در فرهنگ ایران روز مادر را همان روز زن که درواقع سالروز ولادت و روز تولد حضرت فاطمه است نام‌گذاری کرده‌اند. به همین دلیل در طراحی کارت تبریک برای روز مادر از تبریک تولد حضرت فاطمه در برخی موارد نیز استفاده می‌شود.

در برخی کشورهای اروپایی دومین یکشنبه ماه می را به‌عنوان روز مادر انتخاب کرده‌اند.

روزی برای بزرگداشت مادران

روز زن در چه روز و ماهی از سال است؟

روز تولد حضرت فاطمه را که ۲۰ جمادی‌الثانی در تقویم قمری می‌باشد، در تاریخ و فرهنگ ایران به‌عنوان روز زن یا همان روز مادر نام‌گذاری نموده‌اند. در این روز می‌توان با خرید یک کارت روز مادر و هدیه به او این روز را تبریک گفت. به همین دلیل نمی‌توان در تاریخ شمسی تاریخ دقیق برای آن اعلام نمود. زیرا همان‌طور که می‌دانید تاریخ قمری در حال گردش است.

برای مثال تاریخ روز زن و روز مادر در سال ۱۳۹۸ روز ۲۶ بهمن بود.

در سال ۱۳۹۹ تاریخ روز زن و روز مادر ۱۵ بهمن خواهد بود.

اگر قصد خرید کارت تبریک روز مادر دارید می‌توانید از همین حالا برنامه‌ریزی نمایید.

کارت پوستال روز زن

انواع کارت پستال برای روز مادر

کارت تبریک روز مادر دارای انواع مختلفی است اما به‌طورکلی در ۲ دسته سنتی و مدرن می‌توان آن‌ها را تقسیم‌بندی کرد. مثلاً یکی از انواع کارت پستال های سنتی کارت تبریک روزمادر مذهبی هستند که تولد حضرت فاطمه را نیز تبریک گفته است. یا یک مورد از نمونه کارت تبریک های مدرن استفاده از تصور شخصی برای چاپ روی کارت برای روز مادر است.

برای مشاهده نمونه کارت نبریک روز مادر می‌توانید به صفحه و لینک زیر بروید:

انواع مختلف سنتی و مدرن کارت پوستال برای روزمادر و تبریک روز زن

لازم به ذکر است موارد ذکرشده فقط به‌عنوان نمونه کار هستند وشما میتوانید هر طرحی که مد نظر دارید برای ما بفرستید تا برایتان چاپ کنیم.

روز مادر کارت تبریک هدیه

کارت پستال روز مادر از نوع سنتی

این نوع کارت ها برای تبریک روز مادر و روز زن معمولاً از تصاویر طبیعت و جاذبه‌های طبیعی برخوردار هستند. تصاویری مانند گل و گیاه و درختان و رودخانه‌ها و مناظر طبیعی در آنها بکار گرفته‌شده است.

کارت تبریک روز مادر از نوع مدرن

در نوع مدرن و امروزی کارت تبریک برای مادر از تصاویر گرافیکی بسیار جذاب استفاده می‌شود که در نوع خود کم‌نظیر هستند. در روز مادر کارت تبریک های مدرن معمولاً از فروش بسیار بیشتری برخوردار هستند. کارت تبریک روز مادر مدرن کارتهای روشن و زیبا هستند که دقیقاً مانند کارت‌های سنتی طراحی‌شده است اما پیچ‌وتاب مدرنی برای آن‌ها به وجود آمده است. مثلاً به شکل سه‌بعدی ایجادشده که خود نوعی از لوازم کادویی است. استفاده از تصاویر سنگ‌های قیمتی، الماس و زرق و برق با کاغذ فویل دارو طرح های برجسته از جمله برخی ویژگی های این نوع کارت پستال است.

[gap]

[row style=”collapse” width=”full-width” h_align=”center”]

[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”2248″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”2239″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”553″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”2231″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]

[/row]
[gap]

کارت پستال مذهبی تبریک روز مادر

چرا بهتر است روز مادر کارت تبریک هدیه دهیم؟

معمولاً ذهن انسان موارد خاص را بیشتر به خاطر می‌سپارد و بیشتر به یاد دارد. از طرفی در روز زن و روز مادر بسیار پیش‌آمده که شما یا سایر افراد برای تبریک روز مادر به مادرتان از خرید یک کالا مانند پوشاک یا کفش و … موارد این‌چنین استفاده کرده‌اید. تصور کنید که امسال همراه با این هدایا یک کارت پستال روز زن همراه با هدیه خود به مادرتان نقدیم می‌کنید. مخصوصاً اگر در طراحی آن از یک گرافیک اختصاصی و تصویر و متن زیبا استفاده کرده باشید می‌توانید آن را در قلب و ذهن مادرتان حک کنید.

روانشناسان بزرگ غرب ثابت کرده‌اند که :نفوذ و اثر جملات از هر هدیه ای بیشتر است. شما نیز میتوانید پیام خود را روی یک کارت پستال ثبت کنید و ماندگار شوید.

چگونه با کارت دعوت روز مادر بهترین کمپین تبلیغاتی و بازاریابی را برای کسب‌وکارمان خلق کنیم؟

برای معرفی بهتر کسب‌وکار و تجارت خود بخصوص در فضای آنلاین اولین کار طراحی اختصاصی یک پاکت برای روز مادر بانام شرکت و برند یا کسب‌وکار شما است. بعد از طراحی پاکت برای روز مادر و تبریک روز زن حالا باید یک کارت دعوت برای روز مادر به‌صورت کاملاً اختصاصی طراحی نمایید. اکنون نوبت این است که کارت دعوت برای روز مادر را درون پاکت ها قرار دهید. مقدمات کمپین شما آماده‌شده است.

حالا سؤال این است:

چگونه کارت پستال برای روز مادر را بکار ببریم؟

کارت دعوت‌ها یا همان کارت پستال ها را سعی کنید اختصاصی و شخصی‌تر کنید. شخصی‌سازی هر کارت پستال (کارت دعوت) یک روش کاملاً مؤثر برای تضمین توجه و افزایش اثربخشی کمپین شما است. وقتی افراد نام خود را با حروف بزرگ و پررنگ بر روی کارت پستال ببینند به دلیل احساس شخصی‌تر و ویژه‌تر بیشتر توجه شان جلب می‌شود. می‌توانید از این کارت ها برای دعوت افراد ازجمله مشتریان، برای حضور در یک سمینار یا رویداد حضوری استفاده کنید! یا اینکه آن را برای یک رویداد مجازی طراحی کنید! یا برای تشکر از خریدی که از شما داشتند، یک کارت قدردانی در روز زن برایشان ارسال کنید.

هر کارت دعوت باید پیشنهادی را ارائه دهد و کاربر شمارا به اقدام تشویق کند. خود را در بجای مشتری قرار دهید و از خود بپرسید که درواقع چه پیشنهادی می‌تواند به‌اندازه کافی توجه شمارا برای انجام اقدامات جلب کند. به یاد داشته باشید مشتریان شما مشغول کار هستند و تمام‌وقت به فکر شما نیستند! پس سعی کنید به بهترین نحو توجه آن‌ها را به خود جلب کنید!

کارت دعوت برای روز مادر

خدمات سایت درزمینهٔ چاپ کارت پستال اختصاصی

 • ارسال کارت تبریک برای روز مادر به آدرس دلخواه شما
 • چاپ کارت تبریک روز مادر با بالاترین کیفیت و زیباترین گرافیک
 • فروش کارت روز مادر به‌صورت تکی و آنلاین از طریق اینترنت
 • فروش اینترنتی کارت پستال برای مادر با طرح‌های مختلف
 • طراحی و چاپ اختصاصی کارت پستال مادر با تبریک تولد حضرت فاطمه
 • چاپ کارت تبریک روزمادر با تصویر شخصی و متن نوشته ارسالی شما

سایر خدمات ویژه اصناف و کسب و کارها

 1. کارت تبریک روز مادر ویژه مؤسسات فرهنگی و مذهبی
 2. طراحی و چاپ کارت تبریک برای روز مادر با نام برند شرکت شما
 3. طراحی و چاپ تعداد بالا کارت تبریک روز مادر برای تمام اصناف
 4. طراحی و چاپ کارت دعوت روز مادر ویژه رستوران‌ها با نام و آدرس برند شما 
 5. طراحی و چاپ ویژه کارت پستال روز زن مخصوص باشگاه‌ها و اماکن ورزشی بانوان
 6. طراحی و چاپ کارت پوستال روز مادر ویژه فست فود ها با نام و برند شما
 7. طراحی و چاپ انواع کارت تبریک برای روز مادر با تبلیغات فروشگاه شما

روز زن و روز مادر بر همه زنان و مادران مبارک باد.

چاپ کارت تبریک روز مادر

در ادامه چند نمونه متن تبریک روز مادر قرار داده ایم که در صورت تمایل میتوانید از این متن ها برای چاپ یا نوشتن داخل کارت خود استفاده کنید.


مامان مهربانم، آهنگ صدایت، زیباترین ترانه زندگی‌ام، نفس هایت، تنها بهانه نفس كشیدنم و وجودت تنها دلیل زنده بودنم شد. روزت مبارك.


وقتی چشم به جهان گشودم. قلب کوچکم مهربانی لبخند و نگاهت را که پر از صداقت و بی ریایی بود احساس کرد. دیدم زمانی را که با لبخندم لبخند زیبائی بر چهره خسته ات نشست و دنیایت سبز شدو با گریه ام دلت لرزید و طوفانی گشت. از همان لحظه فهمیدم که تنها در کنار این نگاه پرمهر و محبت است که احساس آرامش و خوشبختی خواهم کرد. مادر عزیزم روزت مبارک


هرگز صدای مهربانت را که هر شب برایم لالائی می خواند فراموش نمی کنم، همان صدای قشنگی که حالا نیز به تمام دلتنگی هایم پاسخ می دهد و آغوش گرم و مهربانش را پناهگاه تمام دلتنگی هایم کرده است. مادر عزیزم روزت مبارک.


مادر، مادر… نمی دانم معنای این واژه را در کجا جستجو کنم؟ در زلال اشک؟ بخشندگی خورشید؟ سرسبزی بهار؟ دلنشینی نگاه لیلی؟ روزت مبارک


 ای بهتر از همه کلمات! ای خواستنی تر از عشق! دوست دارم خورشید را تقدیمت کنم و ستاره ها را بالای سرت بچینم و دستهای پینه بسته ات را در دستهایم بفشارم و در نگاه خسته و زیبایت گم شوم و بگویم دوستت دارم مادر. روزت مبارک


مادر وقتی از تو حرف می زنم احساس می کنم به خدا نزدیکترم و در مقدس ترین نقطه لحظات زندگی قرار گرفته ام. وقتی نام مقدست را بر زبان می آورم بغض گلویم را می فشارد شاید این نشان عشق خالص و پاک است. روزت مبارک


مادر تو تمام شادی هایت را به من بخشیدی و غمهایت را در خود فرو ریخته ای، تا نفس دارم و بعد از مرگ نیز روحم فراموشت نخواهد کرد. ای خدای بزرگ! به من توانائی بده هرگز از پله های غرور بالا نروم و لحظات شادم را در کنارش باشم. کمک کن قلب رئوف و قشنگ این فرشته زمینی ات را هرگز نلرزانم و آسمان آرزوهایش را خراب نکنم. روزت مبارک


مادر بودن سخت ترین و پرمشقت ترین کار دنیا است که تا آخر عمر هم بازنشستگی ندارد و تنها حقوقی که بابت آن طلب میکند اندکی عشق است، مادرم تورا عاشقانه دوست دارم و با تمام وجودم به تو عشق میورزم روزت مبارک باد.


گرامیداشت روز مادر، گرامیداشت فرشته ای آسمانی است که خداوند به هر انسانی در روی زمین یکی از آنها را هدیه داده است، فقط و فقط یکی که هیچ جایگزینی ندارد. فرشته مهربان زندگی من، روزت مبارک.


دنیای کودکی ام سرشار از طنین دل انگیز توست ،  تمام خاطرات کودکی ام را خط به خط با نام تو نوشته امو همیشه تورا می ستایم.

ز طرح و نقشه عالم هدف، طلوع تو بود

هدف تو بودی و عالم بهانه

یا زهرا…

ولادت حضرت زهرا و روز مادر بر همه مبارک…


چشم‌هايت را دوست دارم

بی دغدغه پریشانی

این چشم‌هاي ژرف عاشق را

تو ملموس‌ترین تصویر آفرينش منی

تقدیم به مادر عزیز تر از جانم


خونه يعني بــوی مـــادر

خـونه يـعنی بــوی نـون تـازه

خونه يعنی دربره خستگي‌هات

خونه يعني گلدوناي شمعدوني

خونه يعني لب پنجره بـشيني


ﻫﺮ ﺩﺧﺘﺮﻱ ﻛﻪ ﺍﻡ ﺍﻣﺎﻣﺖ ﻧﻤﻲ‌ﺷﻮﺩ / ﻳﺎ ﻣﺎﺩﺭ ﭘﻴﻤﺒﺮ ﺭﺣﻤﺖ ﻧﻤﻲ ﺷﻮﺩ

ﺩﺭ ﻣﺠﻤﻊ ﺧﻼﻳﻖ ﺣﻖ ﻓﺎﻃﻤﻪ(س) ﻳﻜﻲ ﺍﺳﺖ / ﺍﻳﻦ ﻭﺣﺪﺕ ﺍﺳﺖ ﺷﺎﻣﻞ ﻛﺜﺮﺕ ﻧﻤﻲ‌ﺷﻮﺩ

ﺁﻧﺠﺎ ﻛﻪ ﭘﺎﻱ ﻛﻔﻮ ﻋﻠﻲ (ع) ﻫﺴﺖ ﺩﺭ ﻣﻴﺎﻥ / ﻫﺮ ﺩﺧﺘﺮﻱ ﻛﻪ ﻻﻳﻖ ﻭﺻﻠﺖ ﻧﻤﻲ‌ﺷﻮﺩ

ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﺁﺏ ﻣﻬﺮﻳﻪ‌ﺍﺕ ﺑﻮﺩ ﺭﻭﺷﻦ ﺍست / ﻫﺮ ﺧﺎﻧﻪ‌ﺍﻱ ﻛﻪ ﺧﺎﻧﻪ ﺭﺣﻤﺖ ﻧﻤﻲ‌ﺷﻮﺩ

ولادت حضرت زهرا (س) مبارکباد.


مادرم ای فرشته بی بال من دوستت دارم چون بهترینی

زیباترینی، برای من محبوب‌ترینی… دوستت دارم به اندازه ستاره‌های

آسمون گل مهربان من، تو برای منی و من برای تو شکزگزار خداوند هستم

که حق انتخابت دست من نبود و خداوند بهرین را برایم انتخاب کرده است

عشق بی پایان من دوستت دارم

نمونه کارت پستالهای متناسب با این مناسبت در فروشگاه کارت پستال

[ux_products type=”row” columns=”5″ cat=”809″ products=”20″ orderby=”rand”]

با جاذبه های توریستی تهران آشنا شویم

با جاذبه های توریستی تهران آشنا شویم

جاذبه های توریستی تهران

تهران پرجمعیت‌ترین شهر و پایتخت ایران، مرکز استان تهران و شهرستان تهران است. این شهر بیست و چهارمین شهر پرجمعیت جهان و پرجمعیت‌ترین شهر باختر آسیا به‌شمار می‌رود. کلان‌شهر تهران نیز سومین کلان‌شهر پرجمعیت خاورمیانه است. تهران شهری با گوناگونی گروه‌های قومی است اما جمعیت خارجی آن کم است. به عنوان بزرگ‌ترین شهر فارسی‌زبان جهان، اکثریت مردم تهران را پارسیان تشکیل می‌دهند . جاذبه های توریستی تهران بیشمارند که اغلب ریشه های سیاسی و تاریخی دارند. در ادامه با برخی از جاذبه های گردشگری تهران آشنا میشویم.

مسجد امام خمینی

جاذبه های توریستی تهران : مسجد امام خمینی

مسجد امام خمینی که نام سابق آن مسجد شاه یا مسجد سلطانی بود از بناهای مهم دوره قاجار و یکی از جاذبه های توریستی مهم در تهران و دومین مسجد تاریخی پایتخت است. در دوره فتحعلیشاه قاجار سه مسجد به نام سلطانی در تهران، قزوین و بروجرد ساخته شد. بانی مسجد شاه تهران، آسیه خانم مادر فتحعلیشاه بود که نذر به سلطنت رسیدن پسرش بود. معماری مسجد امام از نوع مساجد چهار ایوانی است و مسجد سه ورودی در شمال، غرب و شرق دارد. سردر شمالی از سمت خیابان ۱۵ خرداد است که البته باید ۱۷ پله را پایین رفت تا به در مسجد رسید. درب اصلی، چوبی و دو لنگه است و بر بالای آن کتیبه ای سنگی قرار دارد. هر سه ورودی ابتدا به هشتی و سپس به صحن اصلی منتهی می شود که وسط آن حوض بزرگی قرار دارد. گنبد مقصوره مسجد در ضلع جنوبی و محراب و منبر مرمری ۱۲ پله ای نیز در اینجا قرار دارد. بر ورودی گنبدخانه نیز نام «السلطان فتحعلی شاه قاجار» دیده می شود. دو مناره مسجد و ساعت بین آنها بر بالای ایوان شمالی قرار گرفته که در دوره ناصرالدین شاه قاجار ساخته شده است.

[gap]

[row style=”collapse” width=”full-width” h_align=”center”]

[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”4325″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”4327″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]

[/row]
[gap]

کاخ گلستان

کاخ گلستان

کاخ گلستان یکی از پربازدیدترین و زیباترین مقاصدگردشگری و از قدیمی‌ترین کاخ‌های تاریخی تهران است. کاخ گلستان مجموعه‌ای از بناهای ارزشمند و قدیمی‌ترین کاخ تاریخی تهران است که در زمان‌های مختلف ساخته شده و تکمیل شده‌اند. این جاذبه گردشگری از نظر معماری، جذب گردشگر و ارزش آثار هنری و تاریخی که در آن قرار دارد، یکی از مهم‌ترین بناهای تاریخی و کاخ های کشور است که در تمام طول سال شاهد حضور گردشگران داخلی و خارجی پرشماری است. کار ساخت این بنا از زمان شاه‌عباس صفوی آغاز گشت و تا زمان قاجار و ناصرالدین‌شاه قاجار که تحت تاثیر سفرهای اروپایی خود تغییرات زیادی در آن ایجاد کرد، در دست تغییر و تکمیل بود. این بنا از نظر تاریخی شاهد وقایع بسیار مهمی همچون انقلاب مشروطه و تاج‌گذاری پهلوی اول و دوم بوده است. همچنین آثار هنری زیبایی مثل تخت مرمر، سنگ قبر ناصرالدین شاه قاجار که از شهرری به اینجا منتقل شده و آثاری از کمال‌الملک و سایر هنرمندان ایرانی و خارجی در این کاخ قرار دارند. بناهای زیبایی همچون شمس‌العماره و تالار آینه و عمارت بادگیر هم بسیار مورد توجه گردشگران است.

[gap]

[row style=”collapse” width=”full-width” h_align=”center”]

[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”4322″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”4320″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”3774″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”3987″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]

[/row]
[gap]

گنبد مینا

جاذبه های توریستی تهران : گنبد مینا

گنبد مینا یکی از بزرگترین آسمان نماهای خاورمیانه نیز به حساب می آید و راه را به سوی تماشای آسمان و آنچه در میان زمین و آسمان قرار دارد باز کرده است؛ سازه ای زیبا و درخشان که در طراحی خود نشانه هایی از گنبد معروف مراغه را نیز دارد.  آسمان نمای گنبد مینا، سازه ای با دو کاربرد است؛ هم با شبیه ساز جالب خود جلوه ای جذاب و تماشایی از کرات، ستاره ها، کهکشان ها و … را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می دهد و هم، در سالن سه بعدی آن می توان به تماشای فیلم های علمی با موضوع ستاره شناسی نشست. گنبد مینا جزو جاذبه های توریستی تهران است که عمر آن کمتر از 20 سال است.

[gap]

[row style=”collapse” width=”full-width” h_align=”center”]

[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”4319″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]

[/row]
[gap]

سر در باغ ملی

سر در باغ ملی

یکی از نمادهای جوان شهر تهران، سردر باغ ملی یا سردر میدان مشق است. این بنا که هنوز  مدت زیادی از عمر آن نمی گذرد و قدمت آن به حدود یک قرن می رسد از بناهای به یادگار مانده ی دوره قاجار است.  بنای سردر باغ ملی یکی از آثار معماری کشورمان بحساب می آید که ترکیبی از سبک معماری ایرانی و اروپایی است که در کلاه‌ فرنگی و کاشی‌ کاری‌ها این آمیختگی جلوه ی بیشتری دارد. پی، پایه، شال ستون‌های هشت ‌گانه بنا و ساق ستون‌های آن آجری است. کتیبه ی بیرونی بنا با ابیاتی از اشعار ندیم‌الملک تزیین شده، در طراحی کاشی‌ کاری‌ها نقش دو شیر، پلنگ، شیر و خورشید و مسلسل بکار رفته است. یک دروازه مخصوص سواره‌ رو در نظر گرفته شده و دو در برای عبور پیاده ها در دو طرف سردر باغ ملی تعبیه شده است. جنس درها از چدن است و در قورخانه تهران توسط استاد محمدعلی کرمانی ساخته شده است. (جاذبه های توریستی تهران)

در کاشیکاری‌های قسمت های بالای سردر تصاویر اسلیمی، دو فرشته پیروزی، رضاشاه با تفنگ، مسلسل، میدان جنگ، تفنگ، پرچم ایران، گلوله توپ، پلنگ، آیات قرآن و اشعاری زیر کلاه فرنگی دیده می شود. قسمت بالای  بنا، دیده‌بانی، جایگاه نقاره‌ زنی و محل عبور نیروهای نظامی نقش شده و بخشی از کاشیکاری‌ های این اثر، یادبودی از کودتای سوم اسفند و فتح تهران توسط رضاخان را به تصویر می کشد و دو فرشته پیروزی، رضاشاه در حال تیراندازی و تخریب برج و بارو با توپ را نشان می دهد.

[gap]

[row style=”collapse” width=”full-width” h_align=”center”]

[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”1048″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”1046″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]

[/row]
[gap]

جاذبه های توریستی تهران : تئاتر شهر

تئاتر شهر ساخته و پرداخته فرح پهلوی و ماحصل سفرهای متعدد او به فرنگ است. این بنای چشم نواز دایره ای شکل در سال ۱۳۴۶ توسط مهندس امیرعلی سردار افخمی طراحی و پس از پنج سال در روز هفتم بهمن ۱۳۵۱ با روی صحنه رفتن نمایش باغ آلبالو نوشته آنتون چخوف و به کارگردانی آربی اوانسیان و با بازی داریوش فرهنگ، سوسن تسلیمی، مهدی هاشمی، فهیمه راستکار و پرویز پورحسینی به عنوان مدرن ترین سالن تئاتر تهران افتتاح شد.

[gap]

[row style=”collapse” width=”full-width” h_align=”center”]

[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”4313″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]

[/row]
[gap]

پل طبیعت

پل طبیعت

پل طبیعت به گفته مدیر عامل سازنده آن نماد جدیدی برای شهر تهران است و به یکی از بهترین جاذبه های توریستی تهران تبدیل خواهد شد. طراحی این پل، تلفیقی از سبک‌های معماری سنتی ایران و معماری معاصر بوده است. این سازه منحصر به فرد که در خاورمیانه، مشابهی ندارد و بزرگترین پل عبور و مرور غیر خودرویی ایران نیز هست، بارها جوایز معتبر معماری و طراحی را به خود اختصاص داده و خبر درخشش آن، در بسیاری از رسانه‌های معتبر جهانی بازتاب یافته است. این پل سه طبقه با ساختار منحنی خود بسیاری از تهرانگردان را به خصوص در شب به خود جذب می‌کند، چرا که نورپردازی ویژه‌اش، آن را به شاهکاری بصری و خالق لحظاتی رویایی تبدیل می‌کند. پل طبیعت در ارتفاع 40 متری ساخته شده و متصل کننده دو پارک بی نظیر و پرطرفدار پایتخت یعنی پارک‌های آب و آتش و طالقانی از طریق بزرگراه مدرس است. 

[gap]

[row style=”collapse” width=”full-width” h_align=”center”]

[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”4311″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”3779″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”3756″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”3746″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]

[/row]
[gap]

برج آزادی

برج آزادی

برج آزادی که پیش از انقلاب اسلامی ایران به نام برج شهیاد شناخته می‌شد، اصلی‌ترین و یکی از مهمترین جاذبه های توریستی تهران است که در همه جای دنیا ایران را با این برج زیبا می‌شناسند. این برج زیبا هم به عنوان یک المان شهری و هم دارای فضاهای معماری بسیار زیبا و کاربردی همچون موزه کتابخانه سالن‌های چند منظوره و … است.

[gap]

[row style=”collapse” width=”full-width” h_align=”center”]

[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”1044″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”3768″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”4307″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”4309″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]

[/row]
[gap]

کوه دماوند

جاذبه های توریستی تهران : کوه دماوند

سرزمین پهناور ایران دارای کوه‌ها و قله‌های بسیاری متعددی است که در جای‌جای این سرزمین سر به فلک کشیده‌اند. در میان تمامی کوه‌های ایران‌زمین، قله دماوند که در فرهنگ کشورمان مظهر پایداری و استواری است جایگاه ویژه‌ای را دارد. از دماوند در اساطیر ایران هم یاد شده‌است و شهرت آن بیش از هر چیز به این سبب است که ضحاک (پادشاهی ستمگر و اژدهافش) در آن به بند کشیده شده‌است. در آثار ادبی فارسی نیز فراوان به این اسطوره و به طور کلّی‌تر کوه دماوند اشاره شده‌است. دماوند یکی از نمادها و جاذبه های گردشگری مهم تهران بخصوص در میان ایرانیان است.

[gap]

[row style=”collapse” width=”full-width” h_align=”center”]

[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”1034″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”1036″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”1068″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”4305″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]

[/row]
[gap]

کاخ سعدآباد

کاخ سعدآباد

مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد به مجموعه عمارت‌ها و کاخ‌هایی گفته می‌شود که در دربند، شمالی‌ترین و خوش آب و هواترین منطقه تهران در زمینی به مساحت ۱۱۰ هکتاربنا شده‌است.
مجموعه سعدآباد، چهار دوره تاریخی قاجاریه، پهلوی اول و پهلوی دوم و پس از انقلاب ایران را سپری کرده‌است. بخشی از این مجموعه در اختیار نهاد ریاست جمهوری و بقیه فضا، در طول سال میزبان علاقمندان به تاریخ ایرانه. کاخ های موجود در مجموعه، در زمان قاجار ساخته شده اند و سکونتگاه ییلاقی شاهان قاجار بوده اند. در این مجموعه بناهای تاریخی موزه های متعددی وجود داره، مثل موزه استاد فرشچیان ، موزه مینیاتور، موزه سبز، موزه ظروف سلطنتی و …

[gap]

[row style=”collapse” width=”full-width” h_align=”center”]

[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”3762″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]

[/row]
[gap]

[row]

[col span=”8″ span__sm=”12″]

برج میلاد

برج میلاد نماد تهران، بلندترین برج ایران، ششمین برج مخابراتی دنیا و بیستمین سازه مرتفع نامتکی جهان، از بهترین و زیباترین جاذبه های توریستی تهران پبه‌ویژه در شب است. طبقات و بخش‌های مختلف برج و محوطه اطراف آن با مساحت 13000 متر و شامل تفریحات بی‌شماری است که می‌تواند ساعات بسیار خوشی را برای تهران گردان و گردشگران رقم بزند.

[/col]
[col span=”4″ span__sm=”12″]

[ux_image id=”6208″]

[/col]

[/row]
[gap]

[row style=”collapse” width=”full-width” h_align=”center”]

[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”1059″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”3753″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]

[/row]
[gap height=”60px”]

آیا شما از این جاذبه های توریستی تهران دیدن کردید؟ میتوانید تجربیات خود را با ما در میان بگذارید. همینطور از شما دعوت میکنیم شما هم در تکمیل این مقاله مشارکت کنید و سایر جاذبه های دیدنی شهر و استان تهران  را به ما معرفی کنید تا به این مقاله اضافه کنیم.

[gap height=”60px”]

نمونه کارت پستالهای مربوط به جاذبه های توریستی تهران در فروشگاه

[ux_products type=”row” columns=”5″ cat=”935″ products=”20″ orderby=”rand”]

چاپ فوری کارت پستال روز معلم با گرافیک و متن دلخواه شما

چاپ فوری کارت پستال روز معلم با گرافیک و متن دلخواه شما

چاپ فوری کارت پستال روز معلم با گرافیک و متن دلخواه شما

در سال‌های اخیر کارت پستال روز معلم به‌خصوص در بین دانش آموزان نسل جدید و متولدین دهه ۸۰ هنگام دادن هدیه روز معلم افزایش چشمگیری پیداکرده است. این در حالی است که در دهه‌های قبل برای تبریک روز معلم در روستاها گاهی دانش آموزان حتی از کاردستی برای روز معلم و تبریک روز معلم استفاده می‌کردند. اما امروزه این سنت زیبا شکل مدرن‌تری به خود گرفته و شاهد این هستیم که والدین دانش آموزان ابتدایی با خرید یک کارت پستال روز معلم کودکانه بسیار زیبا – که نمونه‌های آن را در صفحه مخصوص کارت پستال روز معلم میتوانید مشاهده نمایید – برای فرزندان خود آنان را ترغیب به سنت قدردانی از معلم حتی در ایام دیگر سال به غیر از روز معلم می‌نمایند. برخی از والدین نیز با بکار بردن عباراتی چون کارت قدردانی از معلم کل داستان را به شکل ساده‌تر برای فرزندان خود توضیح می‌دهند.

 

کارت پستال روز معلم

چگونه زیباترین متن کوتاه تبریک روز معلم را انتخاب کنیم؟

تبریک روز مربی و یا معلم با یک کارت پستال ارزان نیز امکان دارد. روز معلم همانند روز پدر یا روز مادر و سایر مناسبت های تقویمی فقط یکبار در سال برگزار میشود اما میتوان با صرف هزینه ناچیزی این روزها را خاطره انگیزتر کرد. برای مثال با یک کارت پستال روز پدر یا کارت پستال برای روز مادر و ضمیمه کردن آن با هدیه ای که قرار است در روز مخصوص شان به آنها دهیم این روزها را برایشان ماندگار تر نماییم. برای تبریک روز معلم نیز قطعا” خرید یک کارت پستال روز معلم بعنوان یک کارت قدردانی از معلم با یک عکس نوشته زیبا و همچنین یک متن مناسب و زیبای تبریک، روز معلم را برایشان خاطره انگیزتر کنیم.

ممکن است هدیه ای که به عزیزان میدهیم یک روز کارایی خود را از دست بدهد اما این کارت پستال ها هستند که باقی می مانند مخصوصا” اگر از یک متن کوتاه زیبا برای تبریک روی آن ها استفاده شده باشد.

[gap]

[row style=”collapse” width=”full-width” h_align=”center”]

[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”877″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”878″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”882″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”884″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]

[/row]
[gap]

کارت پستال برای روز معلم

چاپ متن کوتاه تبریک روز معلم دلخواه روی کارت پستال های شما

اگر تمایل داشته باشید که کارت تبریک روز معلم تان خیلی خاص باشد می توانید با انتخاب یک متن جذاب و زیبا کارت پستال تان را خاص و فوق العاده نمایید. اما چگونه می توانید یک متن کوتاه زیبا و جذاب برای تبریک این روز انتخاب نمایید؟ در این مورد ما می توانیم به شما کمک کنیم. کافی است از طریق پیام رسان ها با ما در ارتباط باشید و درخواست خود را ذکر نمایید. ما نیز زیباترین متن های کوتاه تبریک را برایتان ارسال میکنیم و می توانید از بین آنها متنی را که مورد علاقه تان است را با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید و به ما اعلام نمایید تا متن کوتاه تبریک روز معلم دلخواه تان روی کارت تبریک شما با بالاترین کیفیت چاپ شود.

برای مشاهده چند مورد نمونه زیبا از کارت پستال های تبریک روز معلم به لینک زیر مراجعه کنید:

کارت پستال تبریک معلم با متن کوتاه زیبا و گرافیک جذاب

کارت پستال برای معلم

کارت پستال سه بعدی نسل جدید کارت پستال ها

تبریک روز مربی (معلم) با ساخت یک کاردستی برای روز معلم در عصر جدید جایگزینی به نام کارت پستال سه بعدی پیداکرده است. کارت پستال روز معلم سه بعدی که شباهت زیادی به کاردستی های مقوایی نیز دارد و در واقع خود نوعی کاردستی به حساب می آید مورد علاقه بسیار از دانش آموزان به علت جذابیت و زیبایی آن بوده که به کاردستی کارت پستال نیز معروف می باشد. شما با جستجو در اینترنت به سادگی می توانید طریقه ساخت کارت پستال سه بعدی را یاد بگیرید و در خانه اجرا کنید.

[gap]

[row style=”collapse” width=”full-width” h_align=”center”]

[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”872″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”870″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”864″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”862″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]

[/row]
[gap]

کارت پستال برجسته روز معلم

چندی پیش که هنگام مراجعه برای خرید چند عدد خودکار و برگه A4 با یکی از فروشندگان لوازم التحریر در حال صحبت در خصوص کارت پستال های موجود در مغازه لوازم التحریرش بودیم نکات جالبی در میان گفته هایشان بود که برای ما خیلی جالب بود به همین دلیل با شما نیز به اشتراک میگذاریم، شاید برای شما هم جذاب باشد. این فروشنده کارت پستال و لوازم التحریر می گفت:

کارت پستال سه بعدی در بین دانش آموزان طرفداران زیادی دارد تا جایی که برخی دانش آموزان ترجیح می دهند به جای خرید کارت پستال های معمولی تبریک روز معلم و به دلیل پیدانکردن کارت پستال سه بعدی دلخواه برای تبریک روز معلم به ساخت کارت پستال سه بعدی که به آنها کارت پستال برجسته نیز می گویند، اقدام کنند.

 

کارت پستال معلم

کاردستی کارت پستال تبریک روزمعلم

ترکیبی از دو گزینه مورد علاقه کودکان و دانش آموزان یعنی کاردستی و کارت پستال یک ابزار کادویی جذاب و زیبا به نام کاردستی کارت پستال خلق نموده است. کاردستی کارت پستال انواع مختلفی دارد که برخی از آنها را در ادامه ذکر می نماییم.

انواع کاردستی روز معلم:

 • کاردستی کارت قدردانی از معلم
 • کاردستی کارت پستال سه بعدی روزمعلم
 • کارت پستال کودکانه
 • کاردستی کارت پستال قلبی تبریک روزمعلم
 • کاردستی کارت تبریک با کاغذ رنگی برای تبریک روز معلم
 • کارت پستال دست ساز ساده تبریک روزمعلم
 • کاردستی کارت تبریک روز معلم
 • کاردستی کارت هدیه روز معلم

کارت پستال روز معلم

کارت تبریک روز معلم بهترین تبلیغ برای برند شرکتهاست

بخش عمده ای از مشتریان بسیاری از کسب و کارها را دانش آموزان  و مدارس تشکیل می دهند. بنابراین نمی توان رضایت و علاقمندی دانش آموزان را به عنوان قشر آینده ساز جامعه نادیده گرفت. از طرفی همانگونه که می دانید فروش هر کسب و کاری را تبلیغات رونق می دهد و اصلا بدون تبلیغات هیچ کسب و کاری صرف نظر از نوع تبلیغات و با در نظرگرفتن اصل تبلیغ رونق پیدا نمی کند. پیشنهاد و استراتژی ما برای رونق کسب و کار شما استفاده از کارت پستال روز معلم با اسم برند شما می باشد. به جای صرف هزینه های هنگفت تبلیغاتی می توانید با چاپ کارت تبریک برای روز معلم با هزینه ارزانتر برند و کسب و کارتان را در منطقه و شهرتان بهتر تبلیغ نمایید.

 

کارت پستال روز معلم

چگونه می توانم با کارت تبریک روز معلم برند کسب و کارم را بهتر و ارزانتر معرفی کنم ؟

اگر برند شما به هر نحوی با دانش آموزان و مدارس ارتباط دارد و تمایل دارید آن را به بهترین شکل معرفی نمایید کافی است با سفارش چاپ تعداد دلخواهی از کارت پستال به سلیقه و طرح دلخواهتان همراه با چاپ نام و لوگو و یا آدرس سایت خودتان آن را چند روز زودتر از روز معلم در اختیار دانش آموزان مدارس قرار دهید و از این طریق به شکلی کاملا زیبا و خاطره انگیز و ماندگار آن را در ذهن دانش آموزان با هزینه بسیار ارزانتر از سایر روش های تبلیغاتی و برندینگ حک کنید. حتی اگر کسب و کارتان هیچ ارتباطی با دانش آموزان نداشته باشد بازهم این روش تبلیغاتی برایتان بدون بازده نخواهد بود زیرا به احتمال زیاد خانواده دانش آموزان را نیز مجذوب خواهد کرد.

در سایت ما می توانید زیباترین متن کوتاه تبریک روز معلم را به سلیقه خودتان انتخاب کنید و یا اینکه اگر فروش کارت تبریک روز معلم بخشی از کسب و کار شما است، یک کارت قدردانی سفارشی جهت تبریک روز معلم با برند تان به هر تعداد حتی چند عدد سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت چاپ و برای شما به آدرس مدنظرتان در هر جای ایران ارسال گردد.

[gap]

[row style=”collapse” width=”full-width” h_align=”center”]

[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”858″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”856″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”850″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_products style=”vertical” type=”slider-full” show_cat=”0″ show_rating=”0″ show_price=”0″ show_add_to_cart=”0″ show_quick_view=”0″ ids=”844″ image_width=”15″ image_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.19)” image_hover=”zoom” image_hover_alt=”glow” text_size=”large”]

[/col]

[/row]
[gap]

 

کارت پستال روز معلم

 چند متن زیبا برای تبریک روز معلم

نیمکت های چوبی بیشتر از درختان جنگل میوه میدهند چون ریشه در تلاش معلم دارند.

روز معلم مبارک


عارفان علم عاشق میشوند

بهترین مردم معلم میشوند

عشق بادانش متمم میشود

هرکه عاشق شد معلم میشود

روز معلم بر معلمان و استادان بزرگوار مبارک


 ای خدای عشق ، ای ام الکتاب ای معلم ، ای سراسر آفتاب در کتاب دل نویسم با مداد ای معلم روز تو تبریک باد . .


سپاسگزار معلمی هستم

که اندیشیدن را به من آموخت،

نه اندیشه‌ها را …


افلاطون راپرسیدند : چگونه است که تو معلم خویش را بیش از پدر احترام مینهی و بزرگ میداری؟

گفت پدرم مرا از بهشت به زمین آورد و معلمم مرا از زمین به بهشت رهنمون می سازد.

حال شما قضاوت کنید احترام بر کدام واجب تر؟؟؟…..

روز معلم برهمکاران عزیز مبارک


 

کارت پستال روز معلم

 

معلم گرامی از تو تشکر میکنم برای هدایت ما

و از اینکه بهترین راه را برای ساختن امروزمان نشان دادی

تویی که ما را از “هیچ” به “همه چیز” رساندی

بهتر از هزار روز سخت کوشی و مطالعه

یک روز بودن با یک معلم بزرگ است

معلم ، روزت مبارک


هدف یک معلم رسم تصویری از آینده برای دانش آموز نیست

بلکه راهی را نشان خواهد داد

که دانش آموز توانایی رسم تصویر آینده خود را داشته باشد

روز معلم مبارک


ممتاز و نمونه شدن برای یکسال است

و ماندگار شدن برای یک عمر

سلام بر معلمی که هر سال نمونه است و یک عمر ماندگار

معلم عزیزم روزت مبارک ، که جهانی از نورت مبارک گشته است . . .


به او بگویید دوستش دارم به او که قلبش به وسعت دریایست

که قایق کوچک من در آن غرق شده.

به او که مرا از این زمین خاکی به سرزمین نور و شعر و ترانه برد.

و چشم هایم را به دنیایی پر از زیبایی باز کرد.

معلم عزیزم دوستت دارم!

[gap]

نمونه کارت پستالهای روز معلم فروشگاه

[ux_products type=”row” columns=”5″ equalize_box=”0″ cat=”876″ products=”20″ offset=”5″]