Select Page

درباره‌ی ما

کسب و کار خانوادگی

تاسیس شده در سال 1396

ما یک کسب و کار خانوادگی هستم. سابقه کاری ما در صنعت چاپ به سال 1380 برمیگردد. ما در سال 1396 استارتاپ کارت پستال را راه اندازی کردیم تا جای خالی کارت پستال را که مدتی بود به فراموشی سپرده شده بود، مجدد پر کنیم.

داستان ما

تاسیس در سال 1396

فعالیت ما در حوزه چاپ از سال 1380 و با تولید کارت ویزیت شروع شد. در آن سالها، کارت ویزیت شکل مرسوم فعلی را نداشت و کارتها از پیش تولید شده بودند و کسب و کارهای مختلف، متناسب با فعالیت خود، کارتی را انتخاب می کردند و متن درخواستی بعدا روی کارتها چاپ میشد. 

از اواسط سال 1387 فعالیت خود را با ورود به حوزه تولید کارت عروسی و دعوت ادامه دادیم و سالهاست جزو تولیدکننده های اصلی کارت عروسی در کشور هستیم. ما با برند کارت ونوس در حوزه کارت عروسی فعالیت داریم.

از اوایل پاییز سال 1396 ایده تولید کارت پستال در مجموعه ما مطرح شد و با بررسی فرصتها و دشواری های موجود در این حوزه، قدم در این مسیر گذاشتیم. اولین دسته محصولات ما با موضوع کارت پستالهای ولنتاین تولید و آماده عرضه به بازار شد. به مرور کارت پستالهای نوروز، رمضان، یلدا، روز مرد و روز زن به عنوان مناسبتهای اصلی تقویمی توبد و به بازار عرضه شد. در نهایت سایر مناسبتهای تقویمی و فرهنگی به مجموعه کارتهای فروشگاه کارت پستال اضافه شد.

امروز مخاطبان ما برای هر مناسبتی با یک جستجوی ساده در وب سایت میتوانند کارت پستال موردپسند خود را در وب سایت انتخاب و خرید کنند.

خدمات ویـژه ما به کسب و کارها

چاپ اختصاصی لوگو پشت کارت

شما میتوانید لوگو کسب و کار خود را پشت کارت پستالهای انتخابی خود چاپ کنید، در هر تیراژی حتی 10 عدد تا 10000 عدد بدون هزینه اضافی!

چاپ متن سفارشی داخل کارت

شما میتوانید به جای چاپ متن روی کاغذ و چسباندن آن داخل کارت، متن را مستقیم داخل کارت چاپ کنید. آن هم با یک هزینه جزئی و اضافی!

چاپ طرح اختصاصی روی کارت

اگر هیچ یک از طرحها و کارت پستالهای ما موردپسند شما نبود، میتوانید طرح دلخواهتان را برای ما بفرستید. ما آن را با کیفیت عالی در کمتر از چند ساعت چاپ میکنیم و به شما تحویل میدهیم.

کسب و کارهایی که به ما اعتماد کردند