فروشگاه اینترنتی کارت پستال روزانه به تعداد زیادی از فروشگاه‌ها در سراسر ایران و همچنین خریداران به صورت اینترنتی و حضوری خدمت رسانی می کند و رضایت خریداران در اولویت اصلی ما قرار دارد.

ما تعهد میکنیم سفارش درخواستی شما را دقیقاً مطابق با تصاویر موجود از کالا در وبسایت کارت پستال و توضیحات تکمیلی در بخش محصول و هماهنگی با خریدار، برای شما ارسال کنیم.

توجه داشته باشید با توجه به اینکه در خرید اینترنتی امکان رویت محصول قبل از تحویل گرفتن آن وجود ندارد و امکان استفاده مجدد از محصولات چاپ شده مقدور نیست، بنابراین امکان مرجوعی یا تغییر متن یا طرح محصول بعد از چاپ وجود ندارد.

با این حال چنانچه شما مبلغ سفارش را پرداخت کرده باشید و ما تمام مراحل پیش از چاپ را نیز انجام داده باشیم، اما هنوز کارت مورد نظر شما ارسال نشده باشد، امکان انصراف از سمت شما وجود دارد و ما بدون اینکه هزینه ای از شما بابت طراحی یا سایر مسائل دریافت کنیم، کلیه مبلغ پرداختی شما پس از کسر یک درصد کارمزد بابت پرداخت اینترنتی شرکت زرین پال و همینطور مبلغ ۵۰۰ تومان کارمزد بابت انتقال کارت به کارت، باقیمانده پول به حساب شما واریز می کنیم. (چنانچه شماره کارت بانک پاسارگاد یا بانکی ملی را برای ما ارسال کنید کارمزذ ۵۰۰ تومانی از مبلغ واریزی شما کسر نمی شود.)